Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w dniach 27.09-3.10?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop tygodniowy, 27.09-3.10.2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc przemierza nocne niebo malejąc i dążąc do Nowiu, który nastąpi jednak dopiero w kolejnym tygodniu. Energię najbliższych dni zdominuje aktywność Wenus, która będzie, aż w czterech ważnych aspektach. W ciągu tygodnia będziemy rewidować swoje poglądy na tematy partnerskie, kłócić się, zrywać, czule godzić i planować dalszą wspólną przyszłość.

Obowiązujący na niebie znak Wagi nakierowuje Naszą uwagę na jakość partnerstwa i satysfakcję, która płynie, bądź też nie, z tej sfery życia. Samotne osoby mają ogromną szansę na spotkanie na swojej drodze właściwego kandydata do związku bądź przyjaźni. Trygon Słońca i Saturna (30.09) przyniesie konstruktywne zmiany w miejscu pracy i pozytywne relacje z autorytetami.

Horoskop tygodniowy 27 września - 3 października 2021 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

Mars da Ci w tym tygodniu nieco odetchnąć i jego aktywność zejdzie na dalszy plan. Przed Tobą udany tydzień, w trakcie którego możesz w spokoju realizować zamierzone cele. Przed Tobą dni w trakcie których będziesz działać rozsądnie i podejmować logiczne decyzje. Na gruncie zawodowym udowodnisz swoje kompetencje. Może się nawet okazać, że Twoje umiejętności lidera sprawią, że awansujesz. Dla kilku osób staniesz się autorytetem w pewnej dziedzinie. Barany z ostatniego dekanatu znaku muszą uważać 30.09 i 1.10 na innych użytkowników ruchu drogowego.

Horoskop tygodniowy - Byk

Pamiętaj, że koniec pewnych relacji czy też układów, jest zawsze początkiem nowych możliwości. W ciągu najbliższych dni zakończy się dla Ciebie coś, co do tej pory było tak naprawdę tylko obciążeniem. Z układu planet, a szczególnie z środowego (29.09) trygonu Twojej patronki Wenus i Neptuna, płynie dla Ciebie duchowa nauka, aby nie poświęcać energii i uwagi sprawom, które na to nie zasługują i są z góry skazane na porażkę. Uważaj, aby nie wydać więcej niż powinieneś. Pokusy do bardziej obfitych niż zazwyczaj zakupów, przyniesie kwadratura Wenus i Jowisza (2.10).

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W tym tygodniu nadal bardzo aktywny jest żywioł powietrzny, który jest esencją Twojej osobowości. Będziesz mieć okazję do beztroskiej zabawy w gronie bliskich Ci osób. Niebo da sposobności do relaksu i chwil, w trakcie których się odstresujesz. Twoje napięcie psychiczne nieco opadnie, a sprawy, które były Ci solą w oku, samoczynnie zaczną się układać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Uważaj jednak pierwszego dnia października! Kwadratura Merkurego i Plutona może wywołać pewne zagrożenia w trakcie przemieszczania się, jak również spowodować czyjąś agresję. Zazdrość wywołana Twoimi sukcesami i fantastycznym ostatnio wyglądem, nie daje komuś spokoju. Obronisz się. Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

Horoskop tygodniowy - Rak

W ciągu najbliższych dni ktoś zaproponuje Ci jakiś dobry interes, który rokuje na dalszy rozwój. Twoje kwestie finansowe i zawodowe potoczą się w dobrym kierunku. Zostaną dostrzeżone Twoje kompetencje i umiejętności. Niebo przestrzega Cię jedynie przed używkami, ponieważ łatwo ulegniesz psychomanipulacji i jakaś osoba może z Ciebie zadrwić, bądź narazić na niepotrzebne koszty. Szczególnie w drugiej połowie tygodnia nie buduj zamków na piasku i patrz realnie na swoje możliwości. Nie podejmuj się zobowiązań, których nie będziesz w stanie dotrzymać ze względu na ograniczone możliwości czasowe.

Horoskop tygodniowy - Lew

Większość Twoich planów ma spore szanse na sukces. Trygon Saturna i Słońca, które jest Twoim patronem spowoduje dobre kontakty z autorytetami – szefem, rodzicem, nauczycielem czy wykładowcą. Jedynie w kwestiach sercowych może się coś nie do końca powieść. Dlatego w ciągu najbliższych dni skup się na karierze i rozwoju osobistym. Możesz być beztroski i wyluzowany, czuć że jesteś na dobrej drodze. Masz szansę na pomyślne zdanie egzaminów i zdobycie nowych umiejętności. Pod konie tygodnia trafi w Twoje ręce wymarzony papier.

Horoskop tygodniowy - Panna

To nie jest dobry tydzień na eksperymentowanie i kroczenie nową ścieżką. Skup się raczej na tym co znane i bezpieczne. W Twoim otoczeniu pojawi się jakaś fałszywa osoba, która będzie chciała zwieść Cię i zawrócić z obranej przez Ciebie drogi. Uważaj również, aby Twoja relacja partnerska nie ucierpiała na skutek plotek czy pomówień. Pierwszego października Twój opiekun – Merkury będzie w niebezpiecznym układzie z Plutonem. W tym czasie nie podejmuj ważnych decyzji, nie daj się omamić jakimiś obietnicami bez pokrycia. Uważaj również na gardło i krtań.

Horoskop tygodniowy - Waga

To będzie dobry tydzień, który przyniesie Ci pomyślne rozwiązania Twoich wcześniejszych kłopotów. Możesz zacząć ze świeżą kartą w miejscu pracy bądź szkole. Będziesz podejmować inicjatywę i wychodzić z różnymi propozycjami, a otoczenie przyklaśnie Twoim pomysłom. W ciągu najbliższych dni masz możliwość stać się osobą popularną i powszechnie lubianą. To również doskonały czas na prośby o podwyżkę, awans lub realizowanie pomysłu na własną firmę. Przed Tobą dni wypełnione twórczością i czas na rozwijanie swoich kompetencji. W sprawach sercowych doskonały moment na randki i przyjemności. Szczególnie trygon Wenus i Neptuna (29.09) poruszy w Tobie romantyczne nuty.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przebywająca w Twoim znaku Wenus będzie w tym tygodniu nad wyraz aktywna. Tematy partnerskie i sercowe staną się dla Ciebie istotne bardziej niż kiedykolwiek. Na poziomie emocji poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Środa za sprawą trygonu Wenus i Neptuna obudzi Twoją wrażliwość i pragnienie obcowania z pięknem. Możesz wybrać się na jakąś wystawę, do kina bądź do teatru na premierę. Będziesz wrażliwszy. Jedynie w piątek (1.10) powinieneś uważać na swój portfel i konto. Za sprawą kwadratury Jowisza i Wenus będziesz mieć pokusę na nadmierne i całkowicie zbędne wydatki.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Przed Tobą trudne wybory i lekcja umiaru. Kwadratura Wenus i Twojego patrona czyli Jowisza (1.10) przyniesie Ci konieczność przekształcenia swojej drogi życia i wybrania jakiejś ostatecznej opcji. Będziesz również czuć pokusę wydawania większych kwot niż możesz sobie na to pozwolić. Jednak generalnie będziesz mógł zaliczyć tydzień do udanych. W Twoim otoczeniu pojawią się osoby, które mogą Ci zaoferować rozwój i pomoc w poszukiwaniach duchowych. W pracy będziesz planować długofalowe przedsięwzięcia. W uczuciach możesz przeżyć jakieś poważne zauroczenie kimś zupełnie świeżym.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Trygon Twojego patrona Saturna i Słońca wyniesie Cię na świecznik. Będziesz widoczny dla szerszego grona. Możesz osiągnąć jakiś etap, nad którym pracowałeś od dłuższego czasu. Zostaną Ci udzielone zgody i pozwolenia, o które zabiegałeś. Niestety kolejne dni będą już trudniejsze. Przez swoją nadmierną oszczędność, aby nie powiedzieć skąpstwo – możesz przepuścić koło nosa naprawdę sporą okazję. W uczuciach możesz stracić czyjeś zaufanie. Uważaj pierwszego października, w tym dniu Kwadratura Merkurego i przebywającego w Twoim znaku Plutona sprawi, że będziesz zawzięty, co odbije się negatywnie na Twojej relacji.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Przed Tobą tydzień wielkich namiętności. Będziesz zafascynowany kimś, lub ktoś zafascynuje się Tobą. Skupisz się przede wszystkim na swoich kwestiach sercowych i zapragniesz, aby ta część Twojego życia ożyła. Układ planet podpowiada Ci, abyś w uczuciach nie stawiał wszystkiego na jedną kartę, ale powoli badał teren. Musisz być wyjątkowo czujny na gruncie zawodowym – czyjaś zazdrość może stać się przyczyną Twoich problemów. Ktoś bez skrupułów wykorzysta Twoje potknięcie lub nieobecność. Finansowo trzeba zacisnąć pasa. Postaraj się coś zaoszczędzić, bo na kolejne większe wpływy będziesz musiał poczekać.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Planeta miłości i uciech będzie w dobroczynnym trygonie z Twoim patronem – Neptunem (29.09.), dzięki czemu otrzymasz od Losu możliwość odprężenia się i skorzystania z chwili relaksu, a nawet luksusu. W kwestiach sercowych czeka Cię wyraźne ożywienie i miła odmiana. Uwierzysz w siebie, swoje możliwości, wyeksponujesz zalety. Pod koniec tygodnia pojawią się nieoczekiwane okazje do dodatkowego zarobkowania. Najtrudniejszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Uważaj, aby jakaś fałszywa osoba o złych intencjach nie wpędziła Cię w tarapaty. Myśl przytomnie i nie ulegaj współczuciu dla osób, które Tobą manipulują.

Amulety przynoszące szczęście – słoń

Słoń z podniesioną trąbą pozyskuje szczęście ze świata – warto nim obdarowywać bliskich ludzi, aby zapewnić im dobrobyt. Jeżeli chcemy, aby ktoś bardziej na nas polegał, zaufał i związał się z nami, to warto podarować mu wisiorek lub bransoletkę właśnie z takim słoniem. W Tajlandii popularne jest obdarzanie par figurkami słoni – dla panów z opuszczoną trąbą, a dla pań z podniesioną.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości