Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Sercowe klimaty się ocieplą

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na sobotę, 2 października 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie będziemy mieli sympatyczny sekstyl Wenus, która przebywa w znaku Skorpiona i Plutona rezydującego w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 2 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Sobota przyniesie nam możliwość spotkania się z ludźmi, których lubimy z wzajemnością. 

Horoskop dzienny na sobotę, 2 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Będziemy życzliwsi i chętni do niesienia innym pomocy, jak również do spędzania czasu z bliskimi. To dobry dzień na łączenie przyjemnego z pożytecznym i prace porządkowe w zgranej paczce. Sercowe klimaty również się ocieplą.

Horoskop dzienny - Baran

Nareszcie poczujesz się trochę pewniej, jeśli chodzi o Twoje partnerstwo. Na razie będziesz miał dosyć potyczek w związku i postanowisz spędzić miły, sympatyczny dzień. Kłótnie odłożysz na bok i okaże się, że można bez nich żyć. Dzisiaj będzie Ci łatwiej również w kontaktach z rodziną.

Horoskop dzienny - Byk

Twoja patronka Wenus da Ci dzisiaj dobry impuls. Będziesz aktywny i spędzisz konstruktywną sobotę, zarówno jeśli chodzi o kwestie partnerskie, jak i porządki lub obowiązki domowe. Przed Tobą również korzystne zakupy i dobre kroki finansowe.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj będziesz trzymał się za portfel i myślał o zbyt szybko uciekających kwotach. To nie jest dobry dzień na robienie oszczędności, ponieważ czeka Cię wiele wydatków, których nie sposób uniknąć. Musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać na korzystniejszy finansowo układ na niebie.

Horoskop dzienny - Rak

To może być całkiem sympatyczna sobota, która przyniesie ulgę po całym tygodniu napięcia. Twoje sprawy finansowe przyjmą dobry obrót. Wygospodarujesz czas na spotkanie i rozmowę ze znajomymi, wyluzujesz. Po południu i wieczorem spotka Cię wiele radości.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj Twoja niecierpliwość lub zazdrość po raz kolejny stanie na przeszkodzie i zakłóci dobrze zapowiadający się dzień. Postaraj się zapanować nad niepożądanymi wydarzeniami i obrócić sytuację na swoją korzyść. Może popracuj trochę, posprzątaj liście, idź na grzyby, pospaceruj. To pozwoli opanować stres.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj wszystko zacznie się lepiej układać. Od rana będziesz w lepszym nastroju. Wczorajsze negatywy zaczną odchodzić w niepamięć. Niebo sprzyja Ci w kwestiach partnerskich i poczujesz, że ktoś jest wobec Ciebie bardziej otwarty. Coś się wyjaśni, spadnie Ci kamień z serca.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja patronka Wenus będzie się do Ciebie ciepło uśmiechać już od samego rana. Masz możliwość poukładania sobie dnia, tak aby spełnił Twoje oczekiwania. Do głowy będą Ci przychodzić interesujące pomysły, na usprawnienie Twojego życia zawodowego. Wieczorem jakaś informacja przyniesie Ci radość i spełnienie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przebywająca w Twoim znaku Wenus będzie w przyjaznym układzie z patronem Skorpionów – Plutonem. Szykuje się doskonały dzień! Masz szansę otrzymać wiadomość na którą czekasz, lub dostać zaproszenie na wydarzenie na którym Ci zależało. Sobota upłynie Ci w dobrym rytmie i z radością w tle. Możliwe, że otrzymasz jakiś bonus.

Horoskop dzienny - Strzelec

Powinieneś poświęcić więcej czasu i uwagi komuś, kto dopomina się o to od wielu dni. Nie ulegaj chwilowym nerwom, uzbrój się w cierpliwość i okaż cieplejszą stronę swojej natury. Jeśli ulegniesz prowokacji, w chwili złości powiesz kilka słów za dużo i będzie Ci po prostu głupio. Wieczór już spokojniejszy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą doskonała perspektywa spędzenia wolnego dnia tak, jak lubisz, czyli w przyjemny i pożyteczny sposób. Masz dzisiaj szczęście do dobrych zbiegów okoliczności, przyjaznych ludzi i miłych sytuacji. Wykorzystaj również swoje możliwości do prowadzenia korzystnych dla Ciebie negocjacji.

Horoskop dzienny - Wodnik

To nie będzie łatwa sobota. Wszystko zacznie się rozlewać, psuć lub nie będzie chciało się podporządkować Twojej woli. Ktoś może doprowadzać Cię do szału swoim zachowaniem, ale niestety będziesz musiał dostosować się do cudzych kaprysów i fanaberii. Wieczorem pozwól sobie na zasłużony relaks przed telewizorem lub laptopem.

Horoskop dzienny - Ryby

To dobry dzień na odpoczynek i wewnętrzne poczucie zadowolenia. Masz możliwość poczuć się, jak na jednodniowym urlopie. Osoby w Twoim najbliższym otoczeniu będą na Ciebie dobrze działać, Ty również nie pozostaniesz dłużna Rybko i odpłacisz się życzliwością i ciepłem. Ktoś sprawi Ci nie lada przyjemność i zadba, aby niczego Ci nie brakło.

Pszczoła – zwierzę mocy

Pszczoła jako zwierzę totemiczne symbolizuje płodność i miód życia. Jest istotna nie tylko w świecie przyrody, ale też w świecie duchowym. Jako zwierzę mocy kieruje naszą uwagę na wydajność i płodność życia. Pozwala skierować uwagę na drobne przyjemności, które należy celebrować. Są też symbolem niemożliwego, gdyż ludzie wciąż nie zrozumieli, dlaczego pszczoły są w stanie latać.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości