Horoskop na poniedziałek. Przed nami gorący, emocjonujący dzień

Źródło:
Astrolog Merkurja
Droga mleczna

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 6 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie utworzy się optymistyczny sesktyl pomiędzy Merkurym a Neptunem, który wywrze na nas twórczy, artystyczny i kreatywny wpływ.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 6 lutego 2023 r.

Działając jeszcze na fali wczorajszej Pełni Księżyca w znaku Lwa, znajdziemy w sobie pokłady ogromnego potencjału. Otworzymy się na nieznane wcześniej doznania, doświadczymy nowych sytuacji i podejmiemy wyzwania, które wcześniej by nas przerażały. W poniedziałek będziemy działać odważniej i bez szczególnych zahamowań. Przed nami gorący, emocjonujący, chociaż mocno zimowy poniedziałek. Późnym wieczorem Merkury znajdzie się w kwadraturze z Eris, zatem kolejny raz mogą odżyć jakieś animozje i będziemy gotowi do ostrzejszej wymiany zdań.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na poniedziałek, 6 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Będziesz działał pod wpływem Pełni Księżyca w znaku Lwa. Odzyskasz wenę, optymizm i energię. Dzisiaj nic i nikt nie będzie cię w stanie zatrzymać, niech no by tylko spróbował. Płyniesz wraz z dobrymi falami i uda ci się pozałatwiać wszystko, co sobie na dzisiaj zaplanowałeś. Randki będą udane.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Jesteś jeszcze obolały po tym, co musiałeś przejść w weekend i emocjonalnie nie będziesz w pełni sił. Na szczęście na pomoc ruszy ci praca. Tak się składa, że kiedy oddasz się zawodowym obowiązkom, poczujesz znaczącą ulgę. Wieczorem nie wdawaj się w kolejne konflikty z osobą, na której ci zależy, szkoda energii.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj wszystko idzie zgodnie z rozkładem jazdy. To, co miałeś zrobić i to, co jest w zakresie twoich obowiązków, zostanie wykonane wręcz nadzywczajnie, zatem oczekuj zasłużonych pochwał. Sprzyja ci sekstyl Merkurego i Neptuna, który podpowie twórcze rozwiązanie. Mocne pogorszenie klimatu w partnerstwie wieczorem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzień będzie wymagał od ciebie działania na pełnych obrotach. W pracy przybędą nowe obowiązki i trzeba dźwignąć ten temat bez szemrania. Dzisiaj szefostwo będzie bardzo wymagające i nie możesz liczyć na to, że coś się uda zataić albo ominąć. Wieczorem mogą pojawić się duże różnice zdań w domu.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Jesteś jeszcze pod wpływem wczorajszej Pełni Księżyca w twoim znaku, więc możesz liczyć na specjalne wydarzenia, które będą cię stawiać w centrum. Dzisiaj wszystko idzie w kierunku osiągnięcia przez ciebie wymarzonych celów. Będziesz błyskotliwy, inteligentny, wręcz adorowany. Poprawisz swoją pozycję towarzyską i zawodową.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przed tobą dobry sekstyl pomiędzy Merkurym a Neptunem, który uwrażliwi cię i otworzy na głos intuicji. Dzisiaj będziesz działała w sposób stonowany i taktowny Panno. Nie przejmuj się tym, że jesteś zbyt miękka i czuła. Taka właśnie masz być i jest nawet bardzo wskazane, a w szerszym kontekście korzystne.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będzie się dla ciebie liczyć twoja pozycja zawodowa oraz to, jakie wrażenie na kimś zrobisz. Kariera stanie się celem samym w sobie. Ostatnio twoje ambicje nieco spłowiały na rzecz relacji partnerskich. Teraz wracasz z nowymi pomysłami, jak zrobić postępy w firmie. Pomyśl o podwyżce.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nadal mocno wpływa na ciebie kwadratura Księżyca ze znaku Lwa. Jesteś rozdrażniony i możesz reagować złością na wszelkie uwagi. Nie umiesz dzisiaj z nikim rozmawiać, może zatem lepiej zrezygnować z dyskusji? Ratunkiem będzie kojący wpływ ulubionego serialu lub wieczornego seansu w domu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Księżyc, który przebywa w pokrewnym, ognistym znaku Lwa nadal działa na ciebie pobudzająco i energetyzująco. W pracy rzucasz pomysłami jak z rękawa. Napięcie, które będzie ci towarzyszyć, możesz wykorzystać na swoją korzyść. Czujesz, że chcesz się przed kimś popisać i wyjdzie ci to wręcz fantastycznie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przebywający w twoim znaku Merkury tworzy dzisiaj romantyczny sekstyl z Neptunem. Poddasz się przeczuciom, marzeniom i działaniu intuicji. Dasz się zaprosić na pewne dyskretne spotkanie lub ulegniesz chwilowym, emocjonalnym impulsom. Dzisiaj odrzucisz racjonalność na korzyść szybszego bicia serca.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc jest po pełni, ale nadal znajduje się w opozycyjnym znaku Lwa. To będzie kierować twoją energię i uwagę na sprawy partnerskie i sercowe. Chcesz zawrzeć z kimś pokój i nareszcie cieszyć się harmonią we dwoje. Niestety druga strona nie jest gotowa na negocjacje i może wprowadzić znaczące poprawki do twojego planu na wieczór.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W poniedziałek obudzisz się dziwie pobudzona. Ktoś będzie od ciebie wymagał, abyś potulnie wykonywała wszystkie polecenia. To może cię doprowadzić do furii. Dzisiaj lepiej nie wchodzić ci w drogę, ponieważ nie liczysz się ani ze słowami, ani konsekwencjami. Możesz pokazać, że masz ząbki.

Jakości stałe w horoskopie

Jakości stałe w horoskopie oznaczają trwałość i stabilizację. Do znaków zalicza się Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika, które tworzą tzw. krzyż stały na rysunku kosmogramu. Ten z kolei składa się z kwadratur. Znaki stałe są środkowymi znakami pór roku, co oznacza odpowiednio – kwitnącą wiosnę, pełnię lata, pełnię mrocznej jesieni oraz pełnią zimy.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Daniel Garrido

Pozostałe wiadomości