Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Dzień będzie pełen przepychanek

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na piątek, 8.10.2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Obudzimy się z ciężką głową i w niezbyt wesołym nastroju. W mediach będzie wrzało, a informacje płynące z bliskiej i dalszej zagranicy mogą budzić zadziwienie. Wieczór lepiej poświęcić na relaks w domu. Sprawdź horoskop dzienny na piątek 8.10 dla wszystkich znaków zodiaku.

Nad ranem Srebrny Glob utworzy kwadraturę z Saturnem, bardzo możliwe, że będą Nas niepokoić złe, trudne sny. O poranku Słońce utworzy koniunkcję z przebywającym w tym samym znaku Marsem. Dzień będzie pełen walki, przepychanek, prób zagarnięcia terenu. Niestety osoby o wysokim poziomie agresji mogą nie wytrzymać i możliwe, że ponownie usłyszymy o jakimś akcie przemocy.

Horoskop dzienny na piątek, 8 października 2021 r.

Horoskop dzienny Baran

Dzień przyniesie Ci ogromną dawkę emocji. Koniunkcja Twojego patrona Marsa i Słońca spowoduje, że coś w Twoim otoczeniu stanie się palącym tematem i nie sposób będzie uciec przed wiążącymi decyzjami. Dzisiaj jakakolwiek krytyka zrobi na Tobie piorunujące wrażenie i będziesz jak wulkan z wylewającą się lawą.

Horoskop dzienny Byk

Układ na niebie wybije Cię z normalnego trybu działania i staniesz się przeczulony. Będziesz węszył spisek i podstęp tam, gdzie go nie ma, a tam gdzie rzeczywiście trzeba skupić uwagę, nie widzisz nic groźnego. W tym dniu nie możesz liczyć na swoją zdolność dedukcji, ponieważ może Cię zawieść.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Przed Tobą kolejny, wręcz eksplodujący od nadmiaru wrażeń, działań i emocji dzień. Będziesz bardzo aktywny, z łatwością uzupełnisz zaległości, ze wszystkim uporasz się przed czasem. To doskonały termin na ożywione dyskusje i pracę nad ulubionym projektem. Żywioł powietrza górą.

Horoskop dzienny Rak

Nie będziesz się dzisiaj czuł komfortowo. Szczególnie ciężko będzie Ci w trakcie jazdy samochodem bądź komunikacją miejską. Mogą pojawić się niespodziewane utrudnienia i kolizje innych użytkowników ruchu drogowego. Druga połówka może stroić fochy i robić jakieś fanaberie, trudno będzie o porozumienie.

Horoskop dzienny Lew

Dostaniesz zastrzyk kosmicznej adrenaliny. Dzisiaj będziesz dużo mówić i coś mocno argumentować. Dla Ciebie niebo przygotowało jakiś ważny zakres obowiązków. Ktoś uważnie wysłucha tego, co masz do powiedzenia. Zazwyczaj i tak grasz pierwsze skrzypce, ale dzisiaj zrobisz to koncertowo.

Horoskop dzienny Panna

Nie ma dnia, żebyś nie szukała dziury w całym Panno, ale teraz będziesz po prostu czepialska, aby nie powiedzieć tego mocniej. Nad wszystkim będziesz chciała mieć kontrolę, co może być bardzo trudne do uzyskania. Ktoś będzie miał do Ciebie sporo żalu o Twoje zachowanie, zastanów się czy na pewno bez powodu?

Horoskop dzienny Waga

Niebo wyczarowało dla Ciebie nieprawdopodobny scenariusz, którego nie powstydziłby się twórca najnowszego Bonda. Wszystko będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. W Twoim znaku nastąpi koniunkcja Marsa i Słońca. To może być wypowiedzenie wojny bądź jej zakończenie. Na pewno dzień nie upłynie Ci sennie i leniwie. Wręcz przeciwnie.

Horoskop dzienny Skorpion

Czekasz na to, aby sytuacja obróciła się na Twoją korzyść, ale to jeszcze nie ten moment. Musisz zachować pokerową twarz. Koniunkcja Twojego dawnego patrona Marsa i Słońca da Ci mocne emocje. Ktoś będzie chciał wkroczyć na Twoją domenę. Więcej zyskasz zbierając dzisiaj argumenty na swoją korzyść niż atakując.

Horoskop dzienny Strzelec

Przed Tobą dzień niemal wygrany na loterii. Wokół Ciebie będą obracać się ważne i decyzyjne osoby. Ktoś będzie Tobą zachwycony, śmiało możesz to wykorzystać. Dzisiaj masz szansę na ekspansję, na wypłynięcie na odpowiedni poziom. Korzystaj z szczęścia w finansach – wypróbuj jakąś loterię, inwestuj.

Horoskop dzienny Koziorożec

Dzień będzie bardzo zróżnicowany i przyniesie Ci skrajne emocje. Rano możesz zamartwiać się o to, jak potoczy się jakaś sprawa. Problem nie ustąpi do popołudnia. Ktoś, z kim do tej pory byłeś w dobrej komitywie, może Ci czegoś odmówić. Dopiero wieczorem możesz poczuć ulgę i zrozumieć, że Twoje kłopoty się oddalają.

Horoskop dzienny Wodnik

Mars i Słońce w sprzyjającym Ci znaku Wagi pomogą zapanować nad jakąś kryzysową sytuacją i wyjść na prostą. Otrzymasz duże wsparcie planetarne, jeśli chodzi o Twoją pracę i życie partnerskie. Będziesz czuł się lepiej psychicznie i mocniej fizycznie. To obiecujący dzień, który rokuje pozytywnie.

Horoskop dzienny Ryby

Nadal będziesz poszukiwać równowagi i stabilizacji, jeśli chodzi o Twój świat emocjonalny. Poczujesz potrzebę odzyskania kontroli i twardego gruntu pod stopami. Niestety dzisiaj może to być jeszcze niemożliwe. Ktoś będzie działał na przekór Twoim planom. Musisz poczekać na lepszy dzień.

Znaczenie podstawowych ziół w magii – zioła ochronne

Do ziół ochronnych zalicza się wiele różnych gatunków. Można je również stosować jako zioła oczyszczające. W postaci olejków eterycznych mogą być dodawane do świec, dzięki czemu paląc je będziemy stale oczyszczać i ochraniać pomieszczenie i osoby, przy których się znajdują. Do tych ziół zalicza się: mięta, melisa, lawenda, żeńszeń, werbena, estragon, cedr, cynamon, bazylia, koper, tymianek, waleriana, kolendra, aloes, szałwia, koper, laur szlachetny, brzoza, majeranek, bylica zwyczajna.

Horoskop na październik. Zobacz wideo:

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości