Horoskop

Horoskop na czwartek. Bliźnięta, Barany, Lwy i Strzelce będą dzisiaj czerpać pełnymi garściami

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Wszystkie znaki zodiaku.

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 8 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie będziemy mieli do czynienia z Pełnią Zimnego Księżyca, która uściśli się o godzinie 5.07 rano. Dodatkowo tuż po Pełni w znaku Bliźniąt dojdzie do rzadkiej okultacji Marsa, czyli przesłonięcia traczy Czerwonej Planety przez tarczę naszego naturalnego satelity. Wyjątkowości temu połączeniu dodaje opozycja pomiędzy Słońcem a Marsem, która sprawia, że Czerwona Planeta jest wyjątkowo łatwa do obserwacji z Ziemi.

Horoskop dzienny na czwartek, 8 grudnia 2022 roku

Z racji wystąpienia tych arcyciekawych zjawisk już mamy do czynienia z wyjątkowym dniem, który będzie tym bardziej niezwykły im bardziej będziemy współpracować z tymi silnymi energiami. Najmocniej i najkorzystniej Pełnię Księżyca w znaku Bliźniąt odczują rzecz jasna Bliźnięta, ale Barany, Lwy i Strzelce również będą z niej czerpać pełnymi garściami.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na czwartek, 8 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj przystąpisz do oczyszczania terenu wokół siebie i nie bierzesz jeńców. Albo ktoś się z tobą zgadza, albo musi odejść. Możesz działać w bezkompromisowy i bardzo radykalny sposób. Energia przepełnia cię po brzegi. Wieczorem będziesz zadowolony i dumny z siebie z powodu twoich sukcesów. Masz rację.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Nie ma litości. Trzeba brać się do roboty i nie marudzić. Możesz być niewyspany, niecierpliwy i burkliwy. Masz mniejszą ochotę niż zazwyczaj na spotykanie się z pewnymi osobami, ale prawdopodobnie jest to nie do uniknięcia. Dzisiaj będziesz działać poniekąd pod przymusem, ale już niebawem zbierzesz z tego profity, nie martw się.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Takiej Pełni Księżyca dawno świat nie widział i na dodatek jest to Pełnia Księżyca w twoim własnym znaku. Twoja motywacja do działania będzie bardzo wysoka. Wiara w osiągnięcie celu również. Masz prawo oczekiwać od świata wszystkiego co najlepsze i… dostaniesz to. Jeśli nie dzisiaj, to w wyniku pojętych w tym dniu wyborów już niebawem. Uważaj na to, aby nie przesadzić z treningiem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Ta Pełnia Księżyca nie będzie cię oszczędzać. Dzień do oporu będzie wypełniony spotkaniami i intensywnymi dyskusjami. Telefon nie będzie chciał dać ci spokoju i przez cały czas uporczywie dzwoni. Możesz mieć poczucie, że głowa ci eksploduje od nadmiaru informacji. Niestety nie widać wyjścia ewakuacyjnego. Powinieneś pozostać w dyspozycji.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Okaże się, że w pewnych sprawach jesteś bezkonkurencyjny. Ktoś koniecznie będzie potrzebował ciebie i tylko ciebie. Możesz mieć satysfakcję, że jesteś niezastąpiony. Od rana poczujesz się jak gwiazda filmowa, ktoś cię adoruje. Dzień będzie przypominać taniec na brzegu wulkanu. Spodoba ci się.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Trzeba być bardziej ostrożną niż zazwyczaj Panno i ważyć każde słowo. Miej pewność, że wszystkie informacje którymi się dzisiaj podzielisz będą puszczone w obieg. Chociaż ktoś będzie cię zachęcał do większej spontaniczności i rozluźnienia, raczej nie korzystaj z tych propozycji. Trzymaj swoje dokumenty blisko siebie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Jeśli jest coś, od czego chcesz się uwolnić i uzyskać więcej wolności, dzisiaj pójdzie ci to wyjątkowo łatwo. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt jest dla ciebie wyśmienitą sposobnością do tego, aby postawić na swoim. Chcesz zmienić kierunek studiów, piętro w pracy, samochód? Śmiało. Nic nie stoi na przeszkodzie, poza twoją decyzją.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzień będzie dla ciebie co najmniej wymagający. Po męczącej i pełnej dziwacznych snów nocy okaże się, że trzeba się nagle skupić i zachować chłodną głowę. Będzie o to trudno, ponieważ rozprasza cię czyjeś zachowanie. Ktoś będzie cię prowokował, abyś udzielił poufnej informacji. Nie ulegaj.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pełnia w Bliźniętach oferuje ci coś wyjątkowego. Sam przyznasz, że jesteś ostatnio pępkiem świata dla wielu osób i całkiem ci z tym poczuciem dobrze. Spotkania, które odbędziesz są nieprzypadkowe, ponieważ osoby, które staną na twojej drodze mają dla ciebie ważną wiadomość. Dostaniesz znaki, które poprowadzą cię w dalszą drogę. Dzisiaj cuda będą dla ciebie jak bułka z masłem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ktoś będzie szukać twojej uwagi i będzie zabiegał, abyś poświęcił mu chociaż pięć minut Koziorożcu. Znajdź ten czas, a nie pożałujesz. Okaże się, że powinieneś zapoznać się z pewnymi informacjami. Ten dzień będzie cię zaskakiwał praktycznie na każdym poziomie i na każdej płaszczyźnie. Nie bądź jednak zbyt pochopny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj z radością wypowiesz swoją prawdę. Jak to w twoim przypadku, bez oglądania się na konsekwencje. Możesz jasno zwerbalizować co ci leży na wątrobie. W trakcie zebrania w pracy, w czasie klasówki, na randce. Nie będziesz się gryźć w język i… okaże się, że to był strzał w dziesiątkę. Zamiast się męczyć, oczyścisz atmosferę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj możesz spotkać się z nieżyczliwym przyjęciem w pewnych miejscach. Nie licz na przyjazne nastawienie osób, z którymi będziesz musiała Rybo współpracować. Okaże się, że ktoś ma kompletnie odmienne wizje i pomysły niż ty i dojdzie do konfliktu interesów. No trudno, czasami nawet ty się musisz pokłócić o swoje racje.

Znaczenie kart Tarota - Król Mieczy

Król Mieczy jest ostatnią kartą z dworu Mieczy, a jednocześnie ostatnią z omawianych Małych Arkan. Jej znakiem zodiaku jest Koziorożec, planetą Wodnik, a żywiołem Powietrze. W pozycji prostej świadczy o człowieku wykształconym, który wywiera pływ na innych. Może to być filozof, dyplomata, ale również naukowiec. Jest to intelektualista zalecający rozsądek w działaniu i obiektywizm. W pozycji odwróconej zwiastuje despotę, egoistę i aroganta, który dąży do władzy wszystkimi możliwymi metodami, w tym kłamstwem, oszczerstwem oraz plotką.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości