Horoskop

Horoskop na czwartek. Większość znaków może być drażliwa

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Znaki zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 30 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka. Srebrny Glob przez cały dzień również znajduje się w znaku Raka. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale będziemy przeżywać jeszcze wpływ wczorajszego Nowiu Księżyca i nadmiernie oglądać się za siebie.

Tkliwość emocjonalna, uczuciowość i drażliwość będą towarzyszyć większości znaków zodiaku. Na szczęście dzisiaj będziemy mieć już lepszą rękę do zarobkowania i mniej chętnie wydamy pieniądze. Wieczorem uzyskamy większy wgląd w siebie i zrozumiemy wiele przyczyn swoich dotychczasowych, dość kontrowersyjnych zachowań.

Horoskop dzienny na czwartek, 30 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj uzyskasz odpowiedź na trapiące Cię pytanie. Od dłuższego czasu nie mogłeś dojść do źródła pewnego kłopotu lub wycieku informacji. W czwartek to zlokalizujesz. Wieczorem zapragniesz odpocząć od męczących Cię ludzi i trudnych spraw zawodowych, Zaszyjesz się w domu.

Horoskop dzienny - Byk

Twój portfel i konto bankowe będą w tym dniu na Twoim celowniku. Poczujesz się pewniej i swobodniej, jeśli chodzi o kwestie finansowe. Coś się rozwiąże, pozostanie jakaś nadwyżka do zagospodarowania. Atmosfera w domu i partnerstwie znacznie się uspokoi, wyciszysz się.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Trzeba trochę przystopować i zająć się regeneracją. Dobrze Ci zrobi kontemplacja, milczenie i cisza. Ostatni dzień czerwca to czas, w którym będziesz mieć przesyt kontaktów z innymi. Zapragniesz pobyć sam ze sobą. Urlop kusi Cię coraz bardziej.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj możesz udowodnić, że masz nad innymi przewagę w wiedzy i kompetencjach. Informacja o Twoich niezwykłych umiejętnościach zaświta w Twojej świadomości i nareszcie zrozumiesz, że finansowo zasługujesz na więcej. W uczuciach ktoś, kto do tej pory poważnie Ci zagrażał, przestanie mieć znaczenie.

Horoskop dzienny - Lew

Nie bądź zbyt sentymentalny. Dzisiaj zbytnie roztkliwianie się nad sobą bądź innymi będzie kłopotliwe. Bardzo możliwe, że jakiś młodociany, małoletni lub inny podopieczny stanie się dla Ciebie chwilowym utrapieniem. Powinieneś działać stanowczo, nie pieść się z sytuacją.

Horoskop dzienny - Panna

Prace domowe, czyszczenie, pielenie, pranie i inne czynności porządkowe będą Cię wciągać i absorbować Twoją uwagę oraz pochłaniać energię. Z determinacją będziesz chciała zakończyć jakiś etap i rozliczyć się z tym, co zostało Ci powierzone. Dzisiaj uważaj na swoje barki w dosłownym sensie, stawy mogą zaboleć od obciążeń.

Horoskop dzienny - Waga

Spodziewaj się utrudnień w życiu towarzyskim i relacjach z innymi. Możesz czuć się przez kogoś wykorzystana do cudzych celów i wykonywać zadania, których nie lubisz. Nie wdawaj się dzisiaj w dyskusje, ponieważ źle Ci pójdzie i ktoś z łatwością wykaże Twoją niższość.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj w większym stopniu zainteresujesz się duchowością i tajemniczymi tematami związanymi ze światem ezoteryki. Możesz postanowić, że zaczniesz ćwiczyć jogę, czytać o bioenergoterapii lub pomyśleć o kursie astrologii. Zobaczysz więcej szczegółów, zajrzysz osobom w otoczeniu głębiej w oczy i odkryjesz jakiś sekret.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz zrozumieć, że wziąłeś na siebie więcej, niż jesteś w stanie udźwignąć. Obciążenie psychiczne i fizyczne odbije się na Twoim samopoczuciu, a może nawet na stanie zdrowia. Nie ignoruj sygnałów płynących z Twojego ciała. Zaprotestuj, jeśli ktoś zrzuca na Ciebie swoje rozliczenia w pracy lub nadprogramową opiekę w domu nad wnukami.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czwartek oferuje Ci odrobinę więcej swobody. Odetchniesz, poluzujesz, poczujesz ulgę. Poukładasz sobie coś w swoim wnętrzu, nabierzesz dystansu, do zdawać by się mogło, gigantycznych problemów, które okażą się niezbyt groźne. Wieczorem możesz liczyć na smakowitości, które ktoś dla Ciebie przygotuje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj możesz zamartwiać się trudnym położeniem, w którym znalazła się bliska dla Ciebie osoba. Będziesz żył nieswoimi problemami. Bardzo prawdopodobne, że szykuje się krótkie rozstanie spowodowane obiektywnymi czynnikami. Podróż służbowa, opieka nad innymi lub jakieś obowiązki mogą Was na jakiś czas oddalić.

Horoskop dzienny - Ryby

Pojawią się okazje do tego, aby zobaczyć coś nowego. Możesz ruszyć w krótką, ale interesującą podróż, iść inną niż zazwyczaj ścieżką, wskoczyć na nietypowe tory. Nie zatrzymuj zmian, nie zastanawiaj się nadmiernie nad reformami. Świat chce Cię widzieć w innym wydaniu niż do tej pory.

Pierwsza kwadra Księżyca w moon mappingu

Pierwsza kwadra Księżyca jest trzecią fazą Luny, to moment, który warto szczególnie obserwować w swoim moon mappingu. Jest to czas podejmowania wielu ważnych decyzji i nie powinno się od tego uciekać. Faza ta daje nam moc i siłę sprawczą, dzięki czemu czujemy, że pokonamy wszystkie przeszkody. Warto uwierzyć w siebie.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

Pozostałe wiadomości