Gwiazdy

Duże zmiany w życiu Julii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Przełomowy rok"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Julia  "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Julia Gołębiowska wystąpiła w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć w programie nie znalazła właściwego partnera, to nie zamknęła serca na miłość. Spotkała swoją drugą połówkę i z biegiem czasu ten związek staje się coraz bardziej poważny. Zakochani planują wspólną przyszłość.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Julia Gołębiowska

Julia Gołębiowska zgłosiła się do telewizyjnego eksperymentu, ponieważ była gotowa na związek. Eksperci połączyli ją z Tomkiem. Początkowo oboje byli do siebie pozytywnie nastawieni i chcieli sprawdzić, czy do siebie pasują. Jednak kolejne tygodnie pokazały im, że nie nadają na tych samych falach. Ponadto Julia usłyszała kilka przykrych słów ze strony swojego małżonka, m.in. na temat wyglądu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Krytyka zmotywowała Julię do szybkiego zakończenia małżeństwa i bez wahania podjęła decyzję o rozwodzie. Na szczęście to, co przeżyła w programie, nie sprawiło, że przestała wierzyć w miłość. Po zakończeniu show w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Teraz Gołębiowska jest szczęśliwie zakochana.

Zmiany w życiu Julii Gołębiowskiej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Julia Gołębiowska w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyznała, że nie udało jej się spędzić sylwestra z ukochanym, ale stracony czas nadrobią w nowym roku. Przy okazji zdradziła, że w jej życiu szykują się duże zmiany.

- Planów zawodowych nie mam sprecyzowanych, zobaczymy, co czas przyniesie. Natomiast prywatnie - chcę się skupić na nowym związku, pojawiły się plany wspólnego zamieszkania, więc szykuje się dla mnie, myślę, przełomowy rok. Jeszcze nie określiliśmy konkretnie, gdzie zamieszkamy - powiedziała Julia.

Czy niebawem Gołębiowska pokaże fanom swojego partnera? - Myślę, że nieprędko. Chcę jak najdłużej zostawić to dla siebie i najbliższych - stwierdziła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości