Zbigniew Zamachowski w oświadczeniu skomentował doniesienia na temat swojego życia prywatnego

Aktualizacja:
Zbigniew Zamachowski

W ostatnich dniach pojawiło się wiele doniesień medialnych na temat rozpadu związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Przyparty do muru aktor postanowił wydać w tej sprawie oświadczenie.

Zbigniew Zamachowski o swoim życiu prywatnym

W obliczu ogromnego zainteresowania mediów, Zbigniew Zamachowski opublikował na Facebooku oświadczenie, za pośrednictwem którego jednoznacznie dał do zrozumienia, że nie zamierza zdradzać szczegółów na temat swojego życia prywatnego.
- "Nie chcem, ale muszem" - tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego wpisu w przestrzeni, która w moim postrzeganiu świata lokowała mi się zawsze gdzieś pomiędzy "wszędzie" i "nigdzie". Z wyraźnym wskazaniem na to drugie. Niestety owa wirtualna otchłań stała się dla mnie ostatnimi czasy tak dokuczliwa, że postanowiłem, będąc niejako wywołanym do odpowiedzi, odnieść się do tego medialnego hałasu, który rozpętał się wokół mojej osoby – zaczął aktor, po czym dodał:

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje

Na koniec Zamachowski zaznaczył także, że na jego profilu w mediach społecznościowych, informacje dotyczące jego „działalności zawodowej, która mimo wielu przeciwności ma się niezgorzej”, wciąż będą dostępne dla osób zainteresowanych pracą aktora i jej efektami.

"Nie chcem, ale muszem" - tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego...

Posted by Zbigniew Zamachowski on Saturday, March 27, 2021

Zbigniew Zamachowski – życie prywatne

Zbigniew Zamachowski jest dwukrotnym rozwodnikiem. Pierwszą żoną aktora była Anna Komornicka, a drugą - Aleksandra Justa, z którą ma czwórkę dzieci: Marię, Antoniego, Tadeusza i Bronisławę. Ślub z Moniką Richardson odbył się 3 maja 2014 roku.
Zobacz wideo: Magiczny głos Zbigniewa Zamachowskiego. Jak aktor odnajduje się w radiu?
Zobacz także:
Autor: Kamila Glińska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości