Których występów w "Mam Talent!" Marcin Prokop nigdy nie zapomni? "Zostawiły głęboki ślad w mojej psychice"

Jaki jest narodowy talent Polaków? Agnieszka Chylińska odpowiada
Marcin Prokop od 13 lat jest współprowadzącym programu "Mam Talent!". Na własne oczy widział już niejedno, ponieważ uczestnicy w każdym sezonie potrafią zaskoczyć swoimi oryginalnymi i nietuzinkowymi umiejętnościami. Które występy najbardziej zapadły w pamięć prezenterowi?

"Mam Talent!". Marcin Prokop wspomina najciekawszych uczestników

Jesienią widzowie TVN zobaczą 13. edycję popularnego show "Mam Talent!". Na przestrzeni lat na scenie zaprezentowały się tysiące uczestników. Potrafili oczarować śpiewem, tańcem, rozbawić publiczność do łez lub całkowicie zaskoczyć mrożącymi krew w żyłach sztuczkami. Marcin Prokop, współprowadzący program, w rozmowie z dziendobry.tvn.pl powiedział, którzy uczestnicy przykuli jego uwagę. Przyznał, że ich popisy były dla niego szokujące.

- Myślę, że wśród standardowych talentów typu śpiewanie, tańczenie, wicie się na rurze i tym podobne historie, których jest sporo, było kilka, które zostawiły głęboki ślad w mej psychice. Na przykład rolnik, który przyszedł ze świnią, która na scenie raczyła zdefekować dwukrotnie. Wydawało mi się, że takich rzeczy nigdy wcześniej nie widziałem. Był też człowiek, który jadł parówki na czas i zjadł ich chyba z 17 w całości , połykając i popijając je mlekiem, żeby było jeszcze gorzej. Ktoś inny umiał wbić sobie długopis w ucho tak, że wyjął go nosem. Takie szalone talenty wspominam długo, bo nie mieszczą mi się w mojej małej wyobraźni - przyznał Marcin.

Nowości w 13. edycji "Mam Talent!"

Po roku przerwy spowodowanej pandemią, program "Mam Talent!" powraca na antenę TVN. W 13. edycji czeka na widzów sporo zmian. Przede wszystkim do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak dołączy nowy juror - tancerz i choreograf Jan Kliment.

- Nowością jest nasz nowy kolega juror, już nie liczę, który z kolei. Janek zapowiada się na świetnego jurora, naprawdę. Zresztą wierzyłam, że bardzo szybko się odnajdzie. Jest dynamiczny, ambitny. Jest przede wszystkim bardzo pozytywną postacią, dobrym człowiekiem. Od razu się zgraliśmy. Ma w sobie dużo dyscypliny. Myślę, że to domena tancerzy i osób, które po prostu aktywnie pracują. Daje nam fajnego powera, odświeża nas - powiedziała nam niedawno Agnieszka Chylińska.

Ponadto, obok Marcina Prokopa zadebiutuje nowy prowadzący - Michał Kempa. Zastąpi w tej roli Szymona Hołownię.

Zobacz wideo: Jaki jest narodowy talent Polaków? Agnieszka Chylińska odpowiada

Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości