Cały świat mówi o woskowej Beyonce z Krakowa. Zobaczcie, jak wygląda podobizna kultowej piosenkarki

Beyoncé Giselle Knowles-Carter

Beyonce z Muzeum Figur Woskowych w Krakowie podbija sieć. Zdjęcie podobizny piosenkarki wywołało wielkie poruszenie, a internauci z całego świata śmieją się z przerażającej - według nich - karykatury. Zobaczcie, jak wygląda.

Beyonce w Kraków Wax Museum

W Krakowie powstało Muzeum Figur Woskowych. Jak napisali jego twórcy, ideą stworzenia go "była chęć oddania w jak najmniejszych detalach znanych postaci historycznych , świeckich i duchowych, znanych osobistości, polityków i sportowców". Jakiś czas temu miejsce to miał odwiedzić internauta o pseudonimie JasonLeMar. Szczegółami swojej wizyty postanowił podzielić się w mediach społecznościowych. Zdjęcie, które umieściła na Twitterze podpisał: "Beyonce w polskim muzeum figur woskowych".

Internauci śmieją się z krakowskiej Beyonce

Fotografia błyskawicznie podbiła sieć. Na samym Twitterze polubiono ją ponad 10 tys. razy, a pod postem znalazło się już kilka tysięcy komentarzy. Zdaniem wielu internautów, woskowa figura Beyonce zupełnie nie przypomina amerykańskiej gwiazdy. Fani piosenkarki z różnych rejonów świata nie potrafią zrozumieć, jak można było zdeformować postać tak pięknej kobiety. Piszą: "Beyonce? To bardziej ja po dwóch szklankach szampana i po czterech drinkach", "To musi być pijana z miłości Beyonce", "To takie lekceważące", "Wygląda tak, jakby JLo, Leona Lewis i Black Canary wdały się w bójkę", "Przypomina kostium na Halloween" czy "Okropność".
Krakowska Beyonce trafiła także na prześmiewcze serwisy, które jeszcze mocniej rozpowszechniły fotografię figury w Internecie. Post na Twitterze udostępnił nawet muzyk The Roots, czyli ceniony w Stanach Zjednoczonych perkusista, Questlove. W mediach społecznościowych pojawiły się też porównania woskowej postaci do nieudanej rzeźby Cristiano Ronaldo z lotniska na Maderze.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Beyonce otwiera się na temat zdrowia psychicznego
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości