Viki Gabor w ostatnim singlu przed premierą debiutanckiego albumu. Czy "Not Gonna Get It" będzie kolejnym hitem?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Universal Music Polska

Viki Gabor przygotowała dla fanów nowy singiel. "Not Gonna Get It" to ostatnia piosenka młodej artystki przed premierą albumu. Kiedy debiutancki krążek "Getaway (Into My Imagination)" trafi do sprzedaży?

Viki Gabor – nowy singiel

Viki Gabor to młoda i wciąż zapracowana artystka. Nastolatka z powodzeniem łączy szkołę i karierę muzyczną, a już niebawem zaprezentuje fanom debiutancką płytę "Getaway (Into My Imagination)". Ostatnią piosenką promującą nowy krążek jest anglojęzyczny singiel "Not Gonna Get It", który swoim brzmieniem przenosi słuchacza do lat 80.

Autorami energetycznego singla jest ten sam duet, który stworzył piosenkę "Superhero", czyli Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, znani jako Hotel Torino. Czy nowy przebój będzie takim samym hitem jak ten, który doprowadził Viki do zwycięstwa dziecięcej Eurowizji? O tym przekonamy się już niebawem.

Viki Gabor i jej teledysk w klimacie lat 80.

Premiera singla to nie wszystko, co przygotowała dla fanów Viki. Artystka pomyślała także o klipie do nowego utworu. W piątek 21.08, tuż po godzinie 12:00 w sieci pojawił się oficjalny teledysk promujący nowy singiel. Nagrany na terenie lotniska Bemowo, podobnie jak muzyka, nawiązuje do lat 80. W dynamicznej choreografii Viki towarzyszy grupa tancerek, która zaś swoim układem oddaje energię i wakacyjny klimat piosenki oraz zachęca odbiorcę do zabawy. Za kwestie wizualne odpowiedzialny był reżyser Dawid Ziemba.

Viki Gabor - "Not Gonna Get It"

W premierowy weekend "Not Gonna Get It" fani Viki mogą spodziewać się wielu niespodzianek: artystka uświetni swoim występem koncert "Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski" w Uniejowie. Nieco później, bo 5 września fani młodej artystki będą mieli wyjątkową okazję do spotkania idolki w Galerii Młociny w Warszawie. Podczas niezwykłego eventu promocyjnego będzie okazja do posłuchania premierowego wywiadu, kupienia płyty i zdobycia autografu Viki.

Kiedy płyta Viki Gabor?

Kiedy w sklepach pojawi się debiutancka płyta Getaway (Into My Imagination)? Premiera krążka odbędzie się już 4 września. Czego możemy się spodziewać? Oprócz nowego singla "Not Gonna Get It" fani będą mogli posłuchać także wielkich hitów tj. "Superhero", "Getaway" czy piosenki "Ramię w ramię" nagranej w duecie z Kayah.

Viki Gabor o byciu idolką i nowym teledysku. Zobacz wideo.

Zobacz też:

Joanna Jędrzejczyk szczerze o rozstaniu z narzeczonym i jego zdradzie: "Myślałam, że to ja powinnam się zmienić"

The Rolling Stones otwierają swój pierwszy sklep. Gdzie będzie się znajdował?

"Nadgorliwa" Justyna Nagłowska nie odpuszcza nawet na urlopie: "Mam wrażenie, że cały czas coś robię"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch