Tomasz Makowiecki na pewien czas zniknął z muzycznej sceny. "Musiałem sobie przemyśleć parę rzeczy"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Agnieszka Rogowska-Lichnerowicz
Co słychać u Tomka Makowieckiego?
Co słychać u Tomka Makowieckiego? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Tomasza Makowieckiego cała Polska poznała, gdy ten skończył 18 lat. Wystąpił wtedy w programie "Szansa na sukces". Dwa lata później walczył o sławę w "Idolu". Artysta po nagraniu kilku dobrze przyjętych płyt zdecydował się wycofać z polskiej sceny muzycznej. Dlaczego? Czym się wtedy zajmował? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Tomasz Makowiecki. Co słychać u wokalisty?

Tomasz Makowiecki, choć w pewnym momencie wycofał się z polskiej sceny muzycznej, to nie zapomniał o muzyce i cały czas tworzył, także dla innych artystów. - Potrzebowałem przerwy. Miałem taki czas, że musiałem sobie przemyśleć parę rzeczy, nie byłem do końca pewny tego, co chcę przekazać ludziom, więc zajmowałem się różnymi rzeczami, tylko nie swoją muzyką. Powolutku wracam - powiedział artysta.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Warto dodać, że muzyka w życiu wokalisty była obecna od samego początku. - Już moja babcia była piosenkarką, dziadek grał w zespole na akordeonie. Rodzice [...] muzycy, artyści. Od wczesnych lat przedszkolnych, [...], obserwowałem ten świat estrady, było to wciągające - przyznał.

Tomasz Makowiecki o duecie z Katarzyną Nosowską

Artysta jakiś czas temu zapowiedział, że zanim wyda płytę, będzie zaskakiwał słuchaczy singlami. Niemałym zaskoczeniem był jego duet z Katarzyną Nosowską. - Nie było to w zasięgu moich marzeń. Faktycznie było tak, że ja do końca nie wierzyłem w to, że to może się ziścić. Co prawda, nie spotkaliśmy się razem w studiu, nagraliśmy ten utwór zdalnie, ale wyszło wspaniale - powiedział.

Piosenki Tomasza Makowieckiego są delikatne, wzruszające, melancholijne. Choć odzwierciedlają naturę artysty, to wokalista przyznał, że ma też drugą, bardziej szaloną stronę. - Moi najbliżsi znajomi, koledzy, przyjaciele, rodzina ją znają. Jestem takim trochę spontanicznym, zwariowanym melancholikiem - dodał.

A kiedy artysta planuje wydać płytę? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Agnieszka Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości