Gwiazdy

Maja Bohosiewicz zapozowała z nowym członkiem rodziny. "Rośnie jak na drożdżach"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNJustyna Rojek/East News

W domu Mai Bohosiewicz pojawił się niedawno nowy członek rodziny. Suczka rasy cavalier king Charles spaniel błyskawicznie rozkochała w sobie nie tylko domowników, ale i fanów aktorki, którzy nie szczędzą jej komplementów na Instagramie. Uroczy szczeniak rośnie jak na drożdżach, o czym poinformowała Maja w najnowszym poście.

Szczeniak o imieniu Kuzia coraz częściej gości na instagramowym profilu Mai Bohosiewicz. Obserwatorzy aktorki mają szansę podziwiać go na zdjęciach, ale także na relacjach InstaStories, ponieważ to właśnie dzięki nim gwiazda może na bieżąco chwalić się wyczynami żywotnego i nad wyraz uroczego pieska.

Maja Bohosiewicz ma nowego domownika

Maja Bohosiewicz znana jest z miłości do zwierząt, dlatego jej decyzja o przyjęciu do domu nowego towarzysza nikogo nie powinna dziwić. Gwiazda pożegnała niedawno ukochaną suczkę, którą opiekowała się przez kilka lat, próbowała zatem wypełnić pustkę po bolesnej stracie. Kuzia zwróciła jej uwagę także z innego powodu. Aktorce zależało na tym, by można było swobodnie podróżować z czworonogiem samolotem. Psy rasy Cavalier King Charles Spaniel osiągają w wieku dorosłym maksymalnie 8 kilogramów, dlatego rodzina Mai będzie mogła spędzać z najlepszym przyjacielem każde wakacje.

Maja Bohosiewicz z suczką Kuzią

Słodki szczeniak szybko odnalazł się w roli celebryty, a jego obecność w mediach społecznościowych wywołała lawinę komentarzy. Fani aktorki podziwiają malucha i rozpływają się nad jego urokiem. W najnowszym poście możemy podziwiać Maję, która trzyma Kuzię na rękach. Pod zdjęciem aktorka umieściła krótki, ale wymowny opis.

Czas leci, a Kuzia rośnie jak na drożdżach

- napisała.

Fani błyskawicznie zareagowali na wpis, obsypując zarówno aktorkę, jak i szczeniaka komplementami. - "Piękna Kuzia i piękna nózia", "Jaka ona jest piękna", "Więcej Kuzi!" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Maja i Sonia Bohosiewicz. Ich sposób na udaną relację między siostrami

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości