informacje z życia gwiazd

    informacje z życia gwiazd

    Co czytają obecnie Brytyjczycy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Większość ich myśli krąży teraz wokół narodzin drugiego królewskiego dziecka. Czy prasie udało się ustalić datę narodzin? Będzie córka czy syn? Do czego zdolni są fani królewskiej pary? Czym jeszcze emocjonują się Brytyjczycy oprócz royal baby? Dlaczego chcą przyznać Davidowi Beckhamowi nagrodę ojca roku? Czym sobie na to zasłużył?

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła wokalistkę na planie jej najnowszego teledysku. O czym opowiada piosenka "High heels"? Dlaczego tytuł jest przewrotny? Kogo Justyna zaprosiła do współpracy? Jak piosenkarce udaje się pogodzić karierę z obowiązkami domowymi? Jakie artystka ma marzenia? Po co wybiera się do Chin?

    Podczas ostatniego, modowego eventu pisarz i bloger Michał Witkowski pojawił się w czapce oznaczonej symbolem SS. Jak zareagowano na tę prowakację? Jak tłumaczy się bohater tego zamieszania? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprsiliśmy Agnieszkę Jastrzębską.