Gwiazdy

Ostatni klaps na planie serialu "Szadź 2". Karolina Gorczyca: "To była wielka przyjemność pracować w takim składzie"

Gwiazdy

Serial kryminalny "Szadź" zdobył serca widzów. Dowodem na to jest Telekamera, którą grający w nim Maciej Stuhr otrzymał za rolę seryjnego mordercy Piotra Wolnickiego. Zdjęcia do drugiego sezonu właśnie dobiegły końca. Czego możemy się spodziewać? Kiedy premiera?

"Szadź" to thriller z wątkiem kryminalnym w tle, którego akcja rozgrywa się w Opolu. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Trzymający w napięciu pierwszy sezon stał się prawdziwym hitem. Lada moment widzowie poznają dramatyczne wydarzenia z przeszłości seryjnego mordercy - Piotra Wolnickiego.

Karolina Gorczyca w serialu "Szadź 2"

Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z ostatniego dnia na planie serialu. Podziękowała wszystkim współpracownikom, a zwłaszcza reżyserowi Sławomirowi Fabickiemu oraz producentce Adriannie Przetackiej. Nie zapomniała oczywiście o swoich kolegach i koleżankach po fachu.

- To była wielka przyjemność pracować w takim składzie – napisała na Instagramie, a w hasztagu dodała: "będę tęsknić".

Karolina Gorczyca podobnie jak Anna Ilczuk czy Agnieszka Wosińska dołączyła do obsady dopiero w drugim sezonie. W "Szadzi" znaleźli się ponownie Maciej Stuhr (laureat TeleKamery 2021 w kategorii "Najlepszy aktor") Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Anna Cieślak, Emma Giegżno, Michał Kaleta, Patrycja Soliman, Monika Niemczyk i Mirosław Zbrojewicz.

"Szadź 2 " – co nowego w serialu?

Rok po tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w okolicach Opola, opinia publiczna wyczekuje na zakończenie procesu w sprawie zamordowanych kobiet. Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że udało jej się złapać niebezpiecznego przestępcę, seryjnego mordercę pozbawiającego życia młode, religijne kobiety. Teraz, gdy w wyniku śledztwa Piotr Wolnicki został postawiony przed sądem, wydaje się, że wyrok może być tylko jeden. Czy charyzmatyczny religioznawca przekona wymiar sprawiedliwości i odzyska wolność?

"Szadź" – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki pierwszej serii można oglądać na Player.pl Drugi sezon serialu pojawi się tam wiosną, a potem trafi na antenę TVN.

Drugi sezon "Szadzi" wiosną w Playerze! "Moja masowa widownia nie miała okazji mnie poznać w roli seryjnego mordercy". Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości