Gwiazdy

Sylwia Bomba w zmysłowej sukience gotowa na wielkie wyjście. "Postanowiłam się wystroić"

Gwiazdy

Pandemia koronawirusa zmusiła większość z nas do pozostania w czterech ścianach. Dres stał się naszym strojem codziennym, a o wizytach w knajpkach możemy już od dłuższego czasu zapomnieć. Jednak Sylwia Bomba, gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem",znalazła na to sposób i zdecydowała się na zachwycającą kreację. Na jaką uroczystość się w niej wybrała?

Teatry zamknięte, kina i restauracje również, a dodatkowo wielu z nas wciąż pracuje zdalnie. W praktyce oznacza to, że okazji do wyskoczenia z dresu jest naprawdę niewiele. Dlatego Sylwia Bomba, postanowiła w tych trudnych czasach zrobić coś dla siebie.

Sylwia Bomba w seksownej sukience

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" włożyła czerwoną, obcisłą sukienkę z głębokim dekoltem. Stylizację uzupełniła o złote buty na obcasie oraz mocno podkreślone oczy. I tak zapozowała do zdjęcia, które opublikowała na Instagramie. Czyżby wybierała się na przyjęcie? Nie do końca…

- Z okazji uroczystego wyjścia z sypialni do salonu, a następnie wyjścia na niedzielny obiad do jadalni postanowiłam się wystroić - poinformowała Sylwia Bomba.

- Już nie pamiętam, jakie to uczucie, gdy ma się na sobie szpilki, nie mówiąc już o wyjściu do restauracji. Co ta izolacja robi z ludźmi… - dodała uczestniczka programu "Gogglebox".

'Wygląda pani bombowo"

Internautom przypadł do gustu pomysł Sylwii Bomby. Pod postem gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawiło się wiele komplementów. Fani są nie tylko pod wrażeniem jej kreacji, ale i motywacji, że wyskoczyła z domowych pieleszy. W komentarzach śmiało nawiązywali też do jej nazwiska.

  • Codziennie wieczorem mówię: weź się za siebie, a rano wstaję i wskakuję w dresik. Zazdroszczę. Wygląda pani bombowo
  • Wyglądasz nie jak milion, ale 100 milionów dolarów
  • Bombowo
  • Przepiękna

- czytamy pod zdjęciem.

Zobacz też:

Grzegorz Hyży nagrywa płytę i przeszedł ogromną metamorfozę: "Lepiej się czuję. Chciałem wrócić do formy"

Piotr Głowacki o przygotowaniach do roli w serialu "Nieobecni". "Czas spędziłem z grupą osób z zespołem Aspergera"

Matylda Damięcka też miała propozycję szczepienia: "Znając naturę ludzką, przewidziałam, co teraz ma miejsce"

Zobacz wideo: Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości