Gwiazdy

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. "Na tę rolę czekałam całe życie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Martyna Końca wzięła udział w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwo zawarte w telewizyjnym eksperymencie nie przetrwało, to uczestniczka nie zamknęła serca na miłość. Znalazła nowego partnera, a teraz spodziewa się dziecka. Pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z ciążowym brzuszkiem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Martyna

Martyna Końca w 2018 roku wystąpiła w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją w parę z Przemysławem Stelmachem. Niestety, małżonkowie szybko przekonali się, że nie są sobie pisani. Nie potrafili znaleźć wspólnego języka, więc po miesiącu trwania telewizyjnego eksperymentu podjęli decyzję o rozwodzie. Uczestniczka show nie poddała się jednak w poszukiwaniach drugiej połówki. W 2019 roku pochwaliła się, że jest w szczęśliwym związku i znalazła nowego partnera. Niestety, rzadko opowiada w mediach o swojej prywatności, więc niewiele wiadomo na temat jej ukochanego.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jak się okazuje, w życiu Martyny nastąpiły wielkie zmiany. Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" długo zwlekała z ogłoszeniem tej dobrej nowiny. Wreszcie, gdy poczuła, że jest na to gotowa, pochwaliła się na Instagramie, że niebawem po raz pierwszy zostanie mamą.

Martyna Końca jest w ciąży

Martyna opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, że jest w zaawansowanej ciąży. Wyznała też, że bardzo chciała mieć dziecko. - Na tę rolę czekałam całe życie. Jestem taka szczęśliwa! Teraz mogę się z Wami podzielić tą wiadomością, to takie ekscytujące. Będę mamą - napisała Martyna.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów i od byłych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

- Martynko, mega się cieszymy Twoim szczęściem. Coraz więcej nas będzie. A Antosia będzie miała kolejną osobę do zabawy - napisał Wojciech Janik.

- NASZA KOCHANA. WIELKIE GRATULACJE! Kolejny raz będę ciocią. Aż się wzruszyłam - przyznała Izabela Juszczak.

- Jeszcze raz gratuluje Martyna. Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i maleństwa - dodała Joanna Lazar.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości