Gwiazdy

Sebastian Fabijański o relacji z dzieckiem. Przyznał, że się zmieniły po tym, jak rozstał się z Maffashion

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Sebastian Fabijański

Choć Maffashion i Sebastian Fabiański nie są już razem, aktor chce utrzymywać kontakt z synem. W jednym z ostatnich wywiadów artysta zdradził, jak wygląda jego relacja z Bastkiem i byłą partnerką.

Sebastian Fabijański i Maffashion – rozstanie

Maffashion i Sebastian Fabijański pojawili się razem na wydarzeniu branżowym pod koniec listopada 2019 roku, potwierdzając tym samym doniesienia, że się spotykają. Owocem ich miłości jest synek Bastian, który przyszedł na świat w 2020 roku. Niestety po trzech latach znajomości uczucie pary wygasło.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

- Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie. (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chcę od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna. Ten związek też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – pisała wówczas Julia.

Sebastian Fabijański o relacji z synem

Podczas premiery filmu "Apokawixie" dziennikarka serwisu Jastrząbpost postanowiła zapytać aktora, jak układają się jego relacje z byłą partnerką. - Pomidor - odpowiedział wymijająco. Sebastian Fabijański był bardziej rozmowny, kiedy padło pytanie o syna.

Niewątpliwie rozstanie moje z Julką przyczyniło się do tego, że moja relacja z Bastkiem stała się bardziej intensywna i też mówię tu o wymiarze czasowym. Ja się bardzo z tego cieszę. Kocham Bastka totalnie i już nie mogę się doczekać jutra o 18:00, kiedy go odbieram i będzie u mnie 

Następnie dodał, że narodziny pociechy to najpiękniejsze, co mogło go spotkać i w roli ojca czuje się doskonale. - Sukcesy zawodowe są fajne, ale syn, który z uśmiechem mówi tata i chce chodzić z tatą, to jest niesamowite - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości