Gwiazdy

Sarah Jessica Parker skrytykowana za siwe włosy. "Co mam zrobić? Przestać się starzeć? Zniknąć?"

Gwiazdy

Autor:
Joanna
Andrzejewska
Źródło:
vogue.com
Co nowego w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Już za miesiąc fani hitu "Seks w Wielkim Mieście" będą mogli ponownie śledzić losy Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek. Informacja o nowych odcinkach kultowego serialu odbiła się szerokim echem na całym świecie. Przedpremierowe zdjęcia z planu wywołały burzę, ponieważ główna bohaterka… ma siwe włosy. Sarah Jessica Parker odpowiada na krytyczne komentarze. 

"Seks w Wielkim Mieście"- kiedy kolejne odcinki?

"And Just Like that", bo tak będzie nazywała się najnowsza wersja serialu "Seks w wielkim mieście", od początku budzi wiele skrajnych emocji. Fani zachwyceni kontynuacją przygód wyzwolonej pisarki niecierpliwie czekają na grudzień. Niestety, oprócz radości, obawiają się tego, jak historia zostanie rozwinięta. Pierwsza informacja, która osłabiła entuzjazm fanów, pojawiła się niemal od razu. Fani produkcji bardzo szybko dowiedzieli się bowiem, że na ekranie nie zobaczą już Samanthy Jones. Informacja, jak zostanie rozwiązany ten wątek w serialu, jest ściśle chroniona.

Niedawno Sarah Jessica Parker zdecydowała się na udzielenie wywiadu dla magazynu "Vogue". Aktorka podczas rozmowy odpowiedziała na krytyczne głosy, które od tygodni kierowane są w jej kierunku. Gwiazda zdradziła też, że najwięcej emocji wzbudzają jej siwe włosy.

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Najpopularniejszym sposobem na ukrycie siwizny jest chemiczna koloryzacja. Obecnie coraz więcej osób skłania się ku sposobom na bez farbowania.
Dzień Dobry TVN

Sarah Jessica Parker ma siwe włosy

Emisja serialu "Seks w wielkim mieście" zakończyła się w 2004 roku. Główne bohaterki wcielały się w rolę wyzwolonych kobiet po trzydziestce. Carrie, Samantha, Miranda i Charlotte stawiały czoła życiowym problemom. A wszystko to robiły w niesamowitym stylu. Widzowie produkcji podziwiali więc nie tylko ich charaktery, ale także i wygląd. I jak się okazuje, to właśnie "dojrzały look" przeszkadza dziś niektórym fanom serialu. Miłośnicy "Seksu w wielkim mieście" zauważyli w zwiastunach i zdjęciach z planu, że Carrie wygląda staro. Co na ten temat ma do powiedzenia 56-latka?

O mężczyznach tak się nie mówi. "Siwe włosy, siwe włosy, siwe włosy". Siedzę z Andym Cohenem, ma gęste siwe włosy i jest przepiękny. Dlaczego to jest w porządku? Nie wiem, co mam powiedzieć

 - powiedziała gwiazda.

Sarah Jessica Parker zauważyła również, że każdy ma dziś coś do powiedzenia na temat dojrzałych kobiet. Aktorka widzi, jak wygląda i zastanawia się retorycznie, czy jako dojrzała kobieta po 50-tce ma zniknąć lub magicznie przestać się starzeć?

Piszą, że mam za dużo zmarszczek albo za mało zmarszczek. […] Wydaje się, że ludzie nie chcą, abyśmy byli całkowicie w porządku z tym, gdzie jesteśmy. Jakby cieszyli się, że boli nas to, kim jesteśmy, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się starzeć naturalnie i nie wyglądać idealnie. Wiem, jak wyglądam. Nie mam wyboru. Co mam z tym zrobić? Przestać się starzeć? Zniknąć?

 – zastanawia się aktorka w wywiadzie dla "Vogue'a".

Zobacz też:

Autor:Joanna Andrzejewska

Źródło: vogue.com

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości