Sandra Kubicka zakochana. "To była miłość od pierwszego wejrzenia!"

W życiu Sandry Kubickiej nastąpił nowy, ważny rozdział. Na początku roku u jej boku pojawiła się nowa miłość. Kim jest nowy partner modelki? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Początek wiosny zakochani spędzili w Warszawie

Jest to pierwsza Wizyta Kaio Alves Goncalves w Polsce. Okazuje się, że Brazylijczykowi spodobało się w ojczyźnie ukochanej.

To piękny kraj, ludzie są bardzo przyjaźni. Pogoda jest wspaniała, cóż więcej chcieć?

- zdradził Brazylijczyk.

Sandra zabrała Kaio do rodzinnej Łodzi i przedstawiła najbliższym. Dziadkowie i polscy przyjaciele modelki przyjęli Brazylijczyka bardzo ciepło. Rodzice Kaio również poznali już Sandrę i bardzo ją polubili.

Poznałam jego rodziców już trzeciego dnia naszej znajomości. Kaio również szybko poznał moją mamę, która mieszka w Miami.

- dodała Sandra.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Para opowiedziała Mateuszowi Hładkiemu o początkach swojej wielkiej miłości. Jak zaznaczyła Sandra, kiedy spotkali się po raz pierwszy, od razu mieli poczucie, że są nierozłączni. Zamieszkali razem już po dwóch tygodniach znajomości. Obecnie pomieszkują w dwóch domach, Sandry i Kaio.

To szalone. Nawet zastanawialiśmy się, czy to normalne, ze całe noce i dnie spędzamy razem.

-przyznał Kaio.

Kaio i Sandra poznali się w styczniu tego roku dzięki wspólnym znajomym w Miami.

To była sobota 19 stycznia. Byliśmy oboje na jachcie. Tam też odbył się nasz pierwszy pocałunek.

-wspomina Kaio.

Niektórzy znają się latami i to nie działa. Inni poznają się i od razu coś iskrzy. Uwielbiamy spędzać razem czas. Doskonale się rozumiemy. Mamy wiele wspólnego. Czasem myślę, że to męska wersja mnie. Uwielbiamy motocykle, samochody, boks. Wybieramy nawet takie samo jedzenie. Najważniejsze, że mamy podobne poczucie humoru. Ja jestem bardzo sarkastyczna i on też.

-dodała Sandra

Kim jest partner Sandry?

Kaio Alves Goncalves pochodzi z Brazylii, jednak na co dzień, podobnie jak Sandra, mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi firmę samochodową i doradzam w branży IT.

Nie boją się ponownie zakochać...

Sandra Kubicka nie ukrywa swojego życia prywatnego przed mediami. Jak mówi, przed fanami nie ma tajemnic i lubi dzielić się z nimi tym, co aktualnie przeżywa.

Jakiś czas temu głośno było o rozstaniu Sandry z narzeczonym Cedrickiem Gervaisem. Modelka w rozmowie z Mateuszem Hładkim zaznaczyła, że nie traktuje poprzedniego związku jako pomyłki, ale jako lekcję. Kubicka oddała byłemu partnerowi zaręczynowy pierścionek i zamknęła tamten rozdział życia. Obecny chłopak Sandry również ma za sobą poważne związki.

Wszystko co przeszliśmy sprawiło, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. To doświadczenia, które powodują, że jesteśmy lepszymi ludźmi.

-zaznaczył Kaio.

Życie jest za krótkie, by się zastanawiać, czy warto coś robić, czy nie. Nie bierzemy ślubu jutro, ale jesteśmy dojrzałymi ludźmi. Znamy swoją przeszłość. On rozumie, że jestem osobą publiczną, ja akceptuję jego córkę z poprzedniego związku. Mamy bardzo świadome podejście.

-podsumowała Sandra.

Zobacz film: Sandra Kubicka o rozstaniu i trudnych życiowych decyzjach. Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Sandra Kubicka i Cedric Gervais rozstali się.

Tego modelka nie może zrobić bez zgody agencji.

Tak mieszka słynna polska modelka.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości