Rubens debiutuje z autorskim materiałem. Na naszej scenie wykonał utwór "Wszystko ok?"

389A5813_Easy-Resize
Rubens o swojej nowej płycie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Piotr Rubik w branży muzycznej jest wszystkim dobrze znany, jednak zbieżność imion i nazwisk jest tu zupełnie przypadkowa. Tym razem w Dzień Dobry TVN nie zagościł dyrygent, lecz producent, muzyk i wokalista, który na scenie występuje pod pseudonimem Rubens. Po latach tworzenia dla innych w końcu postanowił wyjść z cienia i pokazać światu swój talent oraz zgromadzony materiał.

Rubens przedstawia solowy materiał

Rubens, czyli Piotr Rubik, to uznany gitarzysta. Na co dzień zasila zespół Darii Zawiałow, a ponadto jest współtwórcą wielu polskich hitów. Na scenie widywaliśmy go nie tylko z samą Darią, ale także wspólnie z Vito Bambino, Dawidem Podsiadło, Królem oraz Igo na trasach Męskie Granie 2021 i Męskie Granie 2020. Podczas pandemii coś sprawiło, że ruszył z autorskim materiałem. Co go do tego zmotywowało?

Tak naprawdę to był moment nudy podczas pierwszych lockdownów. Miałem dużo czasu, zacząłem robić rzeczy, których wcześniej nie robiłem, np. zacząłem pisać teksty piosenek. To był wtedy sposób na zabicie wolnego czasu
- opowiadał muzyk.

Niedawno wydał płytę "Piosenki, których nikt nie chciał". Krążek cieszy się dużym zainteresowaniem. Czy na albumie znalazły się utwory, których faktycznie żaden wokalista nie chciał?

- Taka sytuacja miała miejsce i to był zaczyn do pracy nad tą płytą. Jednak piosenki, które są na tej płycie, to nie są te konkretne piosenki, które spowodowały, że zacząłem pisać na swoje konto. Drugie znaczenie tej płyty wypływa stricte z tekstów – wyjaśniał Rubens.

Nasz gość zaprosił także wszystkich fanów i widzów Dzień Dobry TVN na pierwszą trasę koncertową. Już w przyszłym roku artysta wyruszy w Polskę, by odegrać "koncerty, których nikt nie chciał".

Rubens na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Rubens zaśpiewał piosenkę "Wszystko ok?". Debiutancki singiel to nie tylko męskie granie, ale także zapis męskich przeżyć.

DD_20221106_Wystep_REP
Rubens w piosence „Wszystko ok?”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?