Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan "cudnie chudnie". Program już dostępny w Playerze

Gwiazdy

Aktualizacja:

O tym, że po ciąży ciężko jest wrócić do formy, wie każda mama. Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie postanowiła pokazać, jak wyglądało to w jej przypadku. Już 1 lutego zobaczymy pierwszy odcinek w TVN Style a już teraz można go obejrzeć w Playerze. Co wiadomo o show?

Małgorzata Rozenek-Majdan – metamorfoza przed kamerami

W show-biznesowym przeglądzie Basi Pasek nie mogło zabraknąć informacji o nowym programie, który już od 1 lutego będzie można oglądać na antenie TVN Style.

Małgosia po czterdziestce zaszła w ciążę z Heniem i wiedziała, że zrzucenie kilogramów, dojście do swojej poprzedniej sylwetki nie będzie takie proste, dlatego postanowiła zrobić to pod okiem ekspertów i przed kamerami

- tłumaczy dziennikarka.

Udział w programie wymagał od Małgorzaty Rozenek-Majdan dużo odwagi. Gwiazda chce pokazać innym kobietom swoją drogę do osiągania wymarzonej sylwetki. - Jeżeli są mamy, które chciałyby zrzucić kilogramy, ale nie w sposób drakoński, a kontrolowany, to możecie zdobyć informacje, które normalnie byłyby dostępne tylko u ekspertów – mówi Basia Pasek.

"Rozenek cudnie chudnie" – co to za program

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła oddać się w ręce specjalistów i z ich pomocą mądrze schudnąć, bez drakońskich diet i katorżniczych treningów. Jej poczynania widzowie będą mogli śledzić w nowym programie "Rozenek cudnie chudnie" na antenie TVN Style.

- To nie będzie łatwe, u mnie jeszcze długo będzie widać, że byłam w ciąży - zdradziła Gosia w zwiastunie programu.

Każdy odcinek będzie skarbnicą wiedzy. Zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga, ale warta podjęcia. Postawa Małgorzaty Rozenek-Majdan udowadnia, że jeśli czegoś bardzo się chce, to można to osiągnąć. Program "Rozenek cudnie chudnie" będzie świetną inspiracją dla osób zaczynających swoją przygodę z odchudzaniem.

"Rozenek cudnie chudnie" - gdzie oglądać

Jak "Rozenek cudnie chudnie" zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl. Emisja pierwszego odcinka w TV już 1 lutego o 20:10. A już teraz możesz zobaczyć go przedpremierowo w Playerze pod tym linkiem, zapraszamy!

Zobacz także:

Klaudia El Dursi wygrzewa się w bikini na planie "Hotel Paradise 3". Fanka: "Jak bogini"

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży: "Nowy rozdział". Aktorka pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem

Dlaczego Patricia Kazadi zniknęła z show-biznesu? "Czułam się zblazowana i nieszczęśliwa, zanim zaczynaliśmy zdjęcia przez godzinę płakałam"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości