Gwiazdy

Rosie Huntington-Whiteley urodziła. Modelka i Jason Statham powitali na świecie drugie dziecko

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
dailymail.co.uk
Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley po raz kolejny została mamą. Znana modelka i jej partner, Jason Statham doczekali się narodzin drugiej pociechy. Gwiazdorska para wychowuje już czteroletniego syna. Jak donoszą brytyjskie media, tym razem narzeczeni powitali na świecie córeczkę.

Rosie Huntington-Whiteley urodziła

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham od lat uchodzą za jedną z najgorętszych par show-biznesu. Fani z niecierpliwością czekali na moment, kiedy na świat przyjdzie ich drugiego dziecko. Informacja o ciąży światowej sławy modelki obiegła media w sierpniu 2021 roku. O szczęśliwym rozwiązaniu jako pierwszy doniósł "Daily Mail", powołując się na osobę z bliskiego otoczenia byłego aniołka Victoria's Secret i znanego aktora.

Jak donosi brytyjski tabloid, w środę 2 lutego br. w Londynie Rosie Huntington-Whiteley urodziła córkę.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Zobacz wideo: Sposoby na usypianie dzieci

Sposoby na usypianie dzieci
Sposoby na usypianie dzieci Rodzice maluchów i kilkulatków marzą, by choć jedną noc przespać w całości, bez pobudek i wstawania do dzieci. Jakie są na to sposoby? Źródło: Dzień Dobry TVN

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham zostali rodzicami

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham są razem od blisko 12 lat. Zaręczyli się w 2016 roku, a kilkanaście miesięcy później na świecie pojawił się ich syn, Jack Oscar Statham. Teraz rodzina 34-letniej modelki i 54-letniego aktora powiększyła się o kolejną pociechę.

Narzeczeni pilnie strzegą swojego życia prywatnego, dlatego w mediach społecznościowych trudno natrafić na ich rodzinne zdjęcia. Fani z niecierpliwością czekają jednak na kadry potwierdzające szczęśliwą nowinę.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości