Gwiazdy

16. urodziny Roksany Węgiel. "Dostałam masę cudownych prezentów, włożyliście w nie mnóstwo pracy i serca!"

Gwiazdy

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która szturmem zdobywa muzyczny świat. Artystka skończyła właśnie 16 lat. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała fanom i przyjaciołom za życzenia oraz prezenty. Jak wokalistka świętowała urodziny?

Roksana Węgiel kończy 16 lat

Młoda wokalistka skończyła w poniedziałek 16 lat. Roksana Węgiel pochwaliła się w mediach społecznościowych prezentami oraz przyjęciem-niespodzianką, które przygotowali dla niej najbliżsi oraz wierni fani.

Na zamieszczonych zdjęciach widać dwa okazałe torty (jeden w kształcie diamentowej płyty) oraz stos prezentów, którymi artystka została - dosłownie - zasypana.

- Dostałam masę cudownych prezentów, włożyliście w nie mnóstwo pracy i serca! Dziękuję bardzo. Kocham Was, jesteście najlepsi.❤️❤️❤️Dziękuję też moim przyjaciołom, za pamięć i świetnie spędzone chwile, love u all. Sprawiliście mi ogromną radość! Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, każdemu z osobna - napisała na swoim Instagramie wokalistka.

Kim jest Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel popularność zdobyła dzięki wygranej w jednym z talent-show. Później wokalistka zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Eurowizja Junior. Mimo młodego wieku i ogromnego sukcesu artystce nie przewróciło się w głowie. Nastolatka pozostała skromna i skupia się przede wszystkim na nauce oraz muzyce.

Roksana „Roxie” Węgiel. Nastolatka, która podbiła Polskę

Zobacz także:

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak dementują plotki na temat szczepień poza kolejnością: "Grzecznie czekamy"

Trwała wraca do łask! Trend lat 80. ubiegłego wieku znów staje się modny

Utalentowana baletnica, która została projektantką. "Mam obowiązek spełniać ludzkie oczekiwania"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości