Gwiazdy

Robert Janowski wyznał miłość: "Totalna prywata. Monika - Kobieta Mojego Życia". Nie tylko żona jest pod wrażeniem

Gwiazdy

Aktualizacja:
Robert Janowski i Monika Janowska
Mateusz Jagielski/East News

Robert i Monika Janowscy od dekady cieszą się udanym związkiem. Oboje są po przejściach i rozwodach, mimo przeciwności losu, zawsze stają za sobą murem. Artysta nie kryje, że bez ukochanej u boku, jego życie pozbawione byłoby sensu.

Robert i Monika Janowscy - związki

Wokalista i prezenter telewizyjny był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma 32-letniego syna Makarego. Z małżeństwa z Katarzyną Dańską z kolei urodziły się dwie córki: 22-letnia Aniela i 21-letnia Tola. Monika natomiast była żoną D’Aldo Romano, jednak ich związek trwał tylko dwa lata.

W 2013 r. Robert i Monika pobrali się i, jak wyznawali niejednokrotnie, chcieliby zostać ze sobą do końca życia. Teraz Robert Janowski na swoim profilu na Instagramie zapewnił ukochaną o uczuciach.

- Totalna prywata. Monika - Kobieta Mojego Życia. Kocham jak wariat. Jak nigdy przedtem. Najlepsza żona, najwspanialsza przyjaciółka. Jestem najszczęśliwszym gościem na świecie. Ot, tak mnie naszło, żeby się pochwalić - czytamy we wpisie.

Fani gratulowali Robertowi i Monice nie tylko związku, ale także dzielili się swoimi historiami. W komentarzach czytamy:

- "Ja już prawie czterdzieści lat kocham jak wariatka".

- "Gratuluję Państwu! Cudownie jest widzieć tak szczęśliwych ludzi! ".

- " To jest właśnie miłość ".

Przepis na udane małżeństwo

Robert i Monika Janowscy gościli niedawno w Dzień Dobry TVN. Para zdradziła wówczas swój przepis na udany związek.

- Ja go lubię po prostu bardzo, więc myślę, że ta więź i kumplostwo - gdyby tego nie było, to każdy powód byłby dobry, żeby odwrócić się na pięcie - wyznała Monika Janowska.

- Małe rzeczy budują również - wspomnienia, wspólnie oglądane mecze, wakacje, ciężkie dni z dziećmi. A w cięższych sytuacjach wiadomo, że staniemy za sobą. Poznałem Monikę i ona rzuciła wszystko, fajne życie w Ameryce, gdzie była ustawiona. Dla Robercika wzięła dwie walizeczki i przyjechała do rozbitej rodziny, poharatanej - dodał Robert.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Robert Janowski w piosence "Zakochani są wśród nas"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości