Gwiazdy

Ramówka TVN. Hanna Zborowska poprowadzi nowy program w Travel Channel

Gwiazdy

Aktualizacja:

„Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń” to nowość na antenie Travel Channel. Wraz z Hanną Zborowską-Neves, która od wielu lat mieszka w Brazylii, przekonuje, że wyjazd do egzotycznej Gwatemali nie musi być bardziej kosztowny niż pobyt w Juracie

Hanna Zborowska-Neves, prowadząca program „Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń” jest siostrą Zofii Zborowskiej i córką aktorskiej pary Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego.

Zobacz: Zofia Zborowska wyszła za mąż!

„Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń” to nowy program na Travel Channel, który poprowadzi pełna energii i latynoskiego temperamentu Hanna Zborowska-Neves. Miłośniczka podróży i amatorka nietuzinkowego zwiedzania, zaprasza widzów na program o egzotycznych zakątkach świata. Córka znanej pary aktorskiej zdradzi swoje patenty na oszczędzanie! 

„Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń” od 5 września na Travel Channel!

Już jesienią poszuka najdogodniejszych miejsc zakwaterowania i doskonałych atrakcji w Dubaju, na Zanzibarze i w Gwatemali! Każdy odcinek będzie dla widzów niezastąpionym przewodnikiem po tych fascynujących miejscach. Czy wyjątkowe wakacje na drugim końcu świata mogą kosztować mniej niż te nad polskim morzem? Hania przekonuje, że tak!

Kim jest Hanna Zborowska-Neves?

W przeciwieństwie do swojej artystycznej rodziny nie zdecydowała się na aktorstwo i stroni od show-biznesu. Zamiast szkoły aktorskiej wybrała prawo na Uniwersytecie w Salamance.

Tam też poznała swojego męża, Brazylijczyka Daniela Nevesa. Razem na stałe zamieszkali właśnie w Brazylii. Zborowska-Neves do Fortalezy w Brazylii przeprowadziła się 12 lat temu. Tam razem z mężem i teściową prowadzą firmę pośredniczącą w zakupach nieruchomości Escala Imoveis. Oprócz tego jest także Honorowym Konsulem przy ambasadzie Polski. Para doczekała się dwóch córek.

Zobacz także:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości