Gwiazdy

Rafał Maślak ochrzcił córkę. W sieci pochwalił się kadrami z uroczystości

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Rafał Maślak wraz z żoną ochrzcił córkę. W mediach społecznościowych wzruszony tata pochwalił się zdjęciami z uroczystości. Zobacz, jak w tym wyjątkowym dniu prezentowała jego rodzina.

Rafał Maślak – życie rodzinne

Rafał Maślak w 2014 roku zdobył rozpoznawalność dzięki wygranej w konkursie Mister Polski. Od tej pory aktywnie udziela się w sieci i publikuje w mediach społecznościowych ciekawostki z życia prywatnego. A tam dość dużo się dzieje. Mister siedem lat temu znalazł miłość u boku Kamili Nicpoń. Para w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu, a rok później na świecie pojawił się syn – Maksymilian. W tym roku para doczekała się drugiego potomka, córki Michaliny.

Narodziny dziewczynki były dla Rafała pięknym, ale i trudnym momentem. Ze względu na pandemię nie mógł wspierać ukochanej podczas porodu.

- To był stresujący tydzień. Kiedy nadszedł czas, zawiozłem Kamilę z samego rana do szpitala, niestety nie mogłem wejść do środka, musiałem wrócić do domu. Chwilę później dostałem od żony SMS, że zaczęli przygotowywać do zabiegu. Byłem sam w domu, nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Pojechałem skołowany na siłownie, zacząłem rzucać ciężarami, nie mogąc nawet doliczyć do dziesięciu - wspominał na Instagramie.

Kiedy otrzymał informację o narodzinach Michaliny, rozpłakał się jak dziecko. Wszystkie negatywne emocje odeszły, a na ich miejscu pojawiło się wielkie szczęście. Dziś rodzina jest już w komplecie.

Rafał Maślak ochrzcił córkę

Niedawno świeżo upieczeni rodzice ochrzcili córeczkę. W mediach społecznościowych Rafał nie omieszkał pochwalić się zdjęciami z uroczystości. Wzruszony tata pokazał, jak prezentowały się żona, synek i Michalina oraz wnętrza wystawnej restauracji.

- Chrzest święty Michaliny – napisał Rafał, dodając, że był to piękny czas.

Wobec zdjęć fani nie przeszli obojętnie. Natychmiast pozostawili komentarze, w których życzyli dziewczynce wszystkie najlepszego, a także zachwycali się jej urodą. "Przepięknie, jak Córcia ma na drugie imię?" – pytała jedna z internautek. "Ma po babci" - odpowiedział Rafał Maślak.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości