Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel o swojej szafie. "Nie jestem typową Polką, która nosi szarości i czernie"

Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel w 2012 r. zdobyła tytuł Miss Polonia. Fani przez lata podziwiali jej barwne i szykowne kreacje. Prowadząca Dzień Dobry TVN także podczas programów na żywo potrafi zaskoczyć oryginalną sukienką, damskim garniturem czy stylowymi dodatkami. Jaki jest przepis na styl gwiazdy?

Paulina Krupińska-Karpiel o trendach na wiosnę 2021

Dziennikarka nie ma wątpliwości, że w jej szafie zagoszczą żywe kolory. Zresztą, jak sama przyznała, nie lubi wyglądać szaroburo. Im więcej się dzieje - tym lepiej!

- Nie jestem typową Polką, która nosi szarości i czernie. (...) Pomarańcz i błękit to będą kolory, które będą odgrywały dużą rolę na tę wiosnę - powiedziała nam Paulina Krupińska-Karpiel.

Paulina Krupińska-Karpiel modna także zimą

Gwiazda zdradziła, że ostatnio w jej życiu zapanował sportowy styl. Wszystko przez zimową pasję, jaką są skitoury.

- Staram się cały czas być aktywna. Przez ostatnie tygodnie chodziłam na nartach. Więc obecne są u mnie także ciuchy na skitoury - usłyszeliśmy.

Paulina Krupińska-Karpiel wspomina debiut Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski od prawie roku witają się z naszymi widzami w Dzień Dobry TVN. Była Miss Polonia do dzisiaj pamięta swój pierwszy raz w programie na żywo. Powiedzieć, że towarzyszyły jej ogromne emocje, to jak nic nie powiedzieć.

- Nasz debiut był najtrudniejszy. Wszyscy nas straszyli, że jak przeżyjemy wywiad z Magdą Gessler to już wszystko przeżyjemy. A nie było w ogóle strasznie. Magda była fantastyczna i przemiła. Pamiętam, że przyszła z tatą i narzeczonym, bo świętowała rocznicę pracy na planie "Kuchennych Rewolucji". Był taniec i zabawa, do dziś jesteśmy zresztą bohaterami memów w tym temacie - mówiła nam gwiazda.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Marta Homziuk

Pozostałe wiadomości