"Pani Gadżet" odwiedziła projektantkę dziewczęcych sukienek. "Jestem współczesną kobietą o starej duszy”

Autor:
Zofia
Wierzcholska
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24, odcinek 3.
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24, odcinek 3.TVN Style
wideo 2/4

Katarzyna Zatoka swoją pasję przekuła w kobiecy biznes - szyje urocze ubranka dla dziewczynek. Gospodyni programu „Pani Gadżet” – Anna Nowak Ibisz odwiedziła pracownię Kasi, by bliżej poznać kulisy pracy tej utalentowanej, potrójnej mamy. Jak wygląda codzienność projektantki?

"Pani Gadżet" - 3. odcinek 24. Sezonu

W trzecim odcinku najnowszego sezonu programu "Pani Gadżet" Anna Nowak-Ibisz zajrzała do pracowni Katarzyny Zatoki – projektantki sukienek dla dziewczynek. Z wykształcenia pedagożka, która od dziecka była zafascynowana krawiectwem, swoją pasję zmieniła w codzienną pracę, którą kocha całym sercem. Z początku Kasia szyła tylko dla swoich córek - Zosi, Oli i Hani, jednak zainspirowana swoim mężem Tomaszem postanowiła otworzyć z nim wspólny rodzinny biznes.

- Jestem współczesną kobietą o starej duszy. Chyba ta dusza próbuje się przebić w tych projektach. Ktoś kiedyś mi powiedział: "Kasia w tych sukienkach widać całą ciebie” i myślę, że to jest prawda – tłumaczyła właścicielka marki „Frog On The Rock".

Projektantka opowiedziała Annie Nowak-Ibisz o kulisach pracy w swojej domowej pracowni, w której szyje nie tylko sukienki z katalogu, ale i te na szczególne zamówienie. Projekty Kasi tworzone są w Polsce z najlepszej jakości materiałów przez zespół krawcowych. Poza wsparciem w tworzeniu kolekcji projektantka może liczyć na pomoc męża, który odpowiada za sklep internetowy oraz księgowość. Ona zajmuje się prototypami sukienek, wyszukuje materiały oraz dodatki, ma stały kontakt z krawcowymi i klientkami.

- Od kiedy tworzę sukienki, jestem bardziej uważna na otaczający świat. Widzę przepiękne barwy, gdziekolwiek jestem – przyznała bohaterka.

Zgłoś swój biznes do programu "Pani Gadżet" - #kobiecybizneswTVNStyle

Anna Nowak-Ibisz po raz kolejny wspiera firmy prowadzone przez kobiety. Tym razem w programie "Pani Gadżet" promuje akcję #kobiecybizneswTVNStyle. - Chcę Wam przypomnieć, że jeśli znacie fajne kobiece biznesy, zgłaszajcie je do mnie #kobiecybizneswTVNStyle - zachęca gwiazda TVN.

Bardzo się cieszymy, że pokazujemy [w "Pani Gadżet" - przyp. red.] przeróżne biznesy, bo często są to biznesy jednoosobowe, bo ktoś po prostu musi dorobić do pensji albo jest to pasja, którą zajmowała się dana osoba od dziecka i nagle uważa, że ok, to może być fajny biznes. (...) Nasz program pomógł w tym, żeby zorientować się, gdzie ktoś robi coś fajnego

Materiał zrealizowany w ramach programu "Pani Gadżet" oraz akcji #kobiecybizneswTVNStyle. Więcej szczegółów na temat akcji znajdziesz pod tym linkiem.

"Pani Gadżet" - nowy sezon. Gdzie i kiedy oglądać?

Najnowsze odcinki programu Pani Gadżet na antenie TVN Style już w każdy czwartek o godz. 22:25. Powtórki programu można oglądać w soboty o godz. 14:45, w niedziele o 21:25 oraz w poniedziałki o 13:50 oraz w serwisie player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Pozostałe wiadomości