Niecodzienne sceny w studiu Dzień Dobry TVN. Marcin Prokop: "Hopa! Jak kozica"

Autor:
Justyna
Piąsta
Konkurs na najzgrabniejszy skok przez płotki
Konkurs na najzgrabniejszy skok przez płotkiDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Marcin Prokop ma wprawę w oryginalnym rozpoczynaniu naszego programu. Tym razem prowadzący wykorzystał ustawione w studiu płotki i wyzwał do pojedynku debiutującego na antenie Dzień Dobry TVN Oskara Netkowskiego. Czy udało im się przeskoczyć wszystkie przeszkody?

Zaskakujący początek Dzień Dobry TVN

W środę 13 października widzów Dzień Dobry TVN przywitali Marcin Prokop i Anna Kalczyńska-Maciejowska w zastępstwie za Dorotę Wellman. Już od samego rana prowadzących rozpierała energia.

- Pod nieobecność pani Dorotki, którą serdecznie pozdrawiamy, postaramy się dzisiaj też dać czadu i skoczyć przez niejeden płotek tematów - zapowiedział Prokop.

Marcin nawiązał do dekoracji w studiu, którą przygotowano specjalnie dla Pii Skrzyszowskiej, mistrzyni Europy w biegu na 100 metrów przez płotki. Gospodarz postanowił sprawdzić, czy i on potrafi wysoko podskoczyć i pokonać przeszkody. Do wyzwania zaprosił debiutującego na antenie Oskara Netkowskiego, który przez cały program czytał i omawiał Państwa komentarze na Facebooku.

Konkurs na skok przez płotki

Marcin i Oskar ustawili się na starcie i na sygnał, który dała im Anna Kalczyńska-Maciejowska, ruszyli do biegu.

- Hopa! Jak kozica - krzyczał rozemocjonowany Prokop.

Choć prowadzący Dzień Dobry TVN jako pierwszy dotarł do mety, to obu panom rewelacyjnie poszło. Niczym profesjonalni lekkoatleci skakali z nogi na nogę i nie przewrócili żadnej przeszkody.

- Takiego skoku adrenaliny się nie spodziewałem - podsumował Netkowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości