Ozzy Osbourne i jego żona, Sharon świętują rocznicę ślubu. Książę Ciemności wrzucił zdjęcie sprzed 38 lat

Ozzy Osbourne śpiewa na scenie
Karol Makurat/REPORTER/East News
Były lider Black Sabbath i jego żona Sharon 38 lat temu powiedzieli sobie TAK . Z okazji tej rocznicy Ozzy Osbourne opublikował zdjęcie z ceremonii. Zobacz, jak Książę Ciemności prezentował się w ślubnym garniturze.

Ozzy Osbourne i Sharon Osbourne świętują rocznicę ślubu

Były lider Black Sabbath i jego żona to bardzo barwne małżeństwo. Widzowie mieli okazję poznać parę bliżej przy okazji programu „Rodzina Osbourne’ów”. Telewizyjne reality show pokazywało codzienne życie heavy metalowego muzyka i jego rodziny.

Ozzy i Sharon są małżeństwem od lipca 1982 roku. Z okazji 38. rocznicy ślubu wokalista zamieścił w sieci zdjęcie z tego szczęśliwego dnia.

Szczęśliwej rocznicy, kochanie

- napisał Ozzy na Instagramie.

Ozzy Osbourne i jego żona Sharon mają troje dzieci: córki Aimee i Kelly oraz syna Jacka.

Ozzy Osbourne cierpi na Parkinsona

W styczniu 2020 r. były lider Black Sabbath był gościem programu śniadaniowego „Good Morning America”. Po raz pierwszy przyznał wtedy, że cierpi na chorobę Parkinsona. Niektórzy domyślali się tego wcześniej. Pierwsze objawy widoczne były już 20 lat temu, podczas emisji serialu „Rodzina Osbourne’ów”. Można było zauważyć, że ręce Ozzy'ego nieco się trzęsą. Muzyk w końcu postanowił przerwać milczenie.

Nie jestem dobry w tajemnicach. Czuję się lepiej, teraz gdy przyznałem, że cierpię na formę choroby Parkinsona. Ostatni rok był dla nas ogromnym wyzwaniem. Miałem operację szyi, która pokiereszowała mi nerwy. Po operacji drętwieje mi ramię, moje nogi robią się zimne, to dziwne uczucie

- mówił Ozzy.

Ozzy Osbourne - lider Black Sabbath

Ozzy Osbourne karierę muzyczną rozpoczął w 1968 roku, kiedy ze swoim szkolnym kolegą założył zespół Black Sabbath . 2 lata później pojawił się debiutancki album brytyjskiej grupy. Oryginalny styl zespołu był inspiracją dla wielu naśladowców i stał się klasykiem brzmienia muzyki rockowej lat 70-tych. Kilka lat później Ozzy rozpoczął karierę solową.

Przez prawie 50 lat kariery wzbudzał wiele kontrowersji i zapracował na opinię szaleńca. Rzucanie mięsem w stronę publiczności, ikoniczne już odgryzanie głowy nietoperza na scenie czy gołębia podczas spotkania z wytwórnią - to tylko niektóre z licznych występków, których dopuścił się w swojej karierze Książę Ciemności.

Ozzy Osbourne zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Zobacz materiał:

x-news 

Zobacz też:

Światowy Dzień Choroby Parkinsona. "Musimy odnaleźć w sobie siłę"

Mirosław Ząbek - pionier polskiej neurochirurgii o metodzie, która jest zbawieniem dla chorych na Parkinsona

Demencja czy alzheimer? Jak je odróżnić i co warto o nich wiedzieć?

Autor: Luiza Bebłot

podziel się:

Pozostałe wiadomości