Ostatnie próby przed finałem 9. edycji "Top Model". Mikołaj: "Atmosfera się powoli zagęszcza"

Już o 21:30 finał 9. edycji programu "Top Model". O tytuł najlepszego modela bądź modelki rywalizować będzie trójka finalistów. Obecnie trwają ostatnie próby przed wielką galą. Jakie emocje panują na planie? Z jurorką Kasią Sokołowską, redaktor naczelną miesięcznika "Glamour" - Kasią Dąbrowską oraz uczestnikami Weroniką, Patrycją i Mikołajem rozmawiał Mateusz Hładki.

Przygotowania do wielkiego finału Top Model

Od kilku dni trwają przygotowania do wielkiego finału 9. edycji "Top Model". Czternastka uczestników, jurorzy, a także cała ekipa realizacyjna dokładają wszelkich starań, aby show mimo pandemii przebiegło zgodnie z planem. Próby choreograficzne i przymiarki ruszyły od samego rana.

- Oni tutaj mają poligon, ogromna ekipa realizacyjna programu Top Model, nasz reżyser. Ja dbam o sytuację pokazową – powiedziała Kasia Sokołowska.

Na próbach obecna jest także redaktor naczelna miesięcznika "Glamour" - Katarzyna Dąbrowska. Jak przyznała, od początku wspiera uczestników programu, a dla zwycięzcy przygotowała wyjątkową nagrodę. Osoba, która wygra 9. edycję "Top Model", weźmie udział w sesji okładkowej do świąteczno-noworocznego wydania magazynu.

- Dla każdego modela i modelki jest to nagroda absolutnie wyjątkowa. Oprócz tego wspaniała sesja w środku numeru – powiedziała Katarzyna Dąbrowska.

Atrakcje finału 9. Edycji Top Model

Czego możemy spodziewać się w finałowym odcinku? Na wielkiej gali oprócz finalistów widzowie zobaczą czołówkę polskich projektantów. Uczestnicy zaprezentują się w strojach autorstwa MMC, Mariusza Przybylskiego, a także młodych projektantów Edyty Jermacz, Adriana Lewandowskiego i Klaudii Klimas.

Na scenie nie zabraknie także wspaniałych koncertów. Wystąpią: Mery Spolsky, Ania Karwan, Ralph Kamiński, BARANOVSKI.

Emocje przed finałem

Do finału pozostało zaledwie kilka godzin, jakie emocje towarzyszą uczestnikom? Patrycja zdradziła, że czuje się szczęśliwa, że kolejny raz może spędzić trochę czasu z fantastyczną czternastką. Kandydatka na top modelkę na razie nie odczuwa jeszcze stresu. Jej zdaniem pojawi się on tuż przed samym startem gali.

Dreszczyk emocji towarzyszy natomiast Weronice. Dziewczyna zdradziła, że w jej przypadku pierwszy stres pojawił się już na próbach.

Cieszymy się ostatnimi wspólnymi chwilami spędzonymi na planie. Już raczej nie będzie okazji spotkać się w takim wspaniałym gronie. Atmosfera się powoli zagęszcza

– powiedział Mikołaj.

O tym, kto wygra kontrakt z agencją Model Plus, 100 tysięcy złotych i okładkę w magazynie "Glamour" dowiemy się już wieczorem. Losy finalistów leżą nie tylko w rękach jurorów, ale także widzów. Od kilku dni trwa głosowanie SMS-owe, które zakończy się w trakcie programu. To zatem ostatnie chwile, aby oddać głos na swojego faworyta.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Wpadł na jeździe po pijanemu, bo chciał "zagadać" z policjantami po cywilnemu

Zmysłowy filmik z Jennifer Lopez zszokował internautów! Wokalistka pokazała się nago

Klaudia El Dursi o osoczu od ozdrowieńców: "Mam nadzieję, że będę w mniejszości, która może pomóc

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości