Baranovski

    Baranovski

    11 grudnia odbyła się premiera winylu "Zbiór", czyli albumu BARANOVSKIEGO, który osiągnął status złotej płyty. Z tej okazji artysta zagościł w naszym programie, opowiedział o nowym wydawnictwie i planach na przyszły rok. Na zakończenie specjalnie dla naszych widzów zaśpiewał piosenkę "Lubię być z nią".

    Już o 21:30 finał 9. edycji programu "Top Model". O tytuł najlepszego modela bądź modelki rywalizować będzie trójka finalistów. Obecnie trwają ostatnie próby przed wielką galą. Jakie emocje panują na planie? Z jurorką Kasią Sokołowską, redaktor naczelną miesięcznika "Glamour" - Kasią Dąbrowską oraz uczestnikami Weroniką, Patrycją i Mikołajem rozmawiał Mateusz Hładki.

    Wkrótce minie rok od premiery debiutanckiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego "Zbiór". To na tej płycie znalazły się przebojowe single wokalisty tj. "Dym", "Zbiór", czy podwójnie platynowy singiel "Czułe miejsce". Po przerwie artysta przygotował dla fanów niespodziankę, już 4. Września pojawi się nowy przebój "Lubię być z nią".