Gwiazdy

Uczestniczka "One Night Squad" na zdjęciach z dzieciństwa. Trudno ją rozpoznać?

Gwiazdy

Aktualizacja:
archiwum prywatne

Magda Wójcik to zwyciężczyni programu "Big Brother" oraz uczestniczka nowego reality show w Player.pl i TVN7 "One Night Squad". Niewątpliwie jest kolorowym ptakiem, a patrząc na jej zdjęcia z dzieciństwa, staje się jasne, że tak było od zawsze.

"One Night Squad". Madzia Wójcik jako dziecko

Magda Wójcik, którą poznaliśmy w powracającym po wielu latach programie "Big Brother", wyjechała z Polski, gdy miała 19 lat. Studiowała w Szkocji i to właśnie tam została magistrem Biotechnologii Żywności. Jej tata jest lekarzem, a mama wykładowcą.

Na zdjęciach z dzieciństwa widać, że Madzia od zawsze lubiła się wyróżniać. Wybierała kolorowe ubrania i odważne fryzury. Była fanką brytyjskiego zespołu Spice Girls i to właśnie jego członkinie były jej modowymi inspiracjami. Jak bardzo zmieniła się Madzia od czasów dzieciństwa? Zobacz galerię:

"One Night Squad" – o programie. Kiedy oglądać?

W "One Night Squad" dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów, znanych widzom z popularnych reality show, przez 10 dni będzie pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia.

Oprócz Madzi, wśród bohaterów programu są uczestnicy "Hotelu Paradise"(Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk, Łukasz Karpiński) i "Top Model" (Michał Baryza), gorące nazwiska z "Love Island"(Adrianna Śledź, Mikołaj Jędruszczak) oraz popularni uczestnicy "Warsaw Shore"(Damian "Stifler" Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr "Pedro" Polak). Prowadzącą jest Aleksandra Sworowska.

Premiery odcinków "One Night Squad" można oglądać na platformie Player.pl. Program emitowany jest również w każdy piątek o godz. 20:00 w TVN7.

Zobacz wideo: Uczestniczki "One Night Squad" przerażone warunkami na Zanzibarze

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości