Gwiazdy

Olga Bończyk opublikowała piosenkę nagraną ze Zbigniewem Wodeckim. Czekała na to 5 lat

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Co za tydzień

Olga Bończyk to aktorka obdarzona talentem muzycznym. Na swoim koncie ma już trzy płyty. Kilka dni temu światło dzienne ujrzała jej piosenka świąteczna, którą nagrała wraz ze Zbigniewem Wodeckim. Dlaczego zwlekała kilka lat z jej publikacją?

Piosenka Olgi Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego

Olga Bończyk do tej pory nagrała trzy płyty, a najnowsza z nich pt. "Ślady miłości" ukazała się w kwietniu tego roku. Artystka nie osiadła jednak na laurach i nieustannie tworzy nowe rzeczy. Kilka dni temu zaskoczyła swoich fanów, publikując na YouTube piosenkę "Poczuj magię świąt", którą wykonała w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Powszechnie wiadomo, że aktorka była blisko ze znanym muzykiem. Dlaczego dopiero cztery lata po jego śmieci zdecydowała się na rozpowszechnienie utworu?

- "Poczuj magię świąt" to singiel, który czekał ponad pięć lat na swoją premierę. Nagrałam go w 2016 r. razem ze Zbyszkiem Wodeckim, a ten fakt przez ostatnie lata nie ułatwiał mi podjęcia decyzji, by promować tę piękną piosenkę. Zbyt dużo złych emocji i medialnych informacji krążyło nad moją głową. Nie chciałam, aby te piękne dźwięki były przyćmione tanią sensacją. Gdy nagrywaliśmy tę piosenkę, nie sądziłam, że nigdy nie będzie nam dane zaśpiewać jej wspólnie na scenie. Śmierć Zbyszka pokrzyżowała wiele naszych pięknych artystycznych planów. Czas jednak biegnie naprzód, emocje opadają, dlatego podjęłam decyzję, by w tym roku pozwolić tej zimowej piosence wybrzmieć. Wierzę, że ten przedświąteczny czas pozwoli każdemu z nas popatrzeć łagodniej na otaczający nas świat i ludzi - powiedziała Olga Bończyk redaktorce Aleksandrze Czajkowskiej z serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Muzyczna twórczość Olgi Bończyk

Aktorka wydała jeszcze inną, świąteczną piosenkę pt. "Wigilijna dobroć", która nawiązuje do jej dzieciństwa i świąt w gronie rodzinnym. Tym utworem wraca do przeszłości i wspomina czas spędzony z niej nieżyjącymi już rodzicami.

- Obie zimowe piosenki to też spójny plan na moje działania muzyczne. Obiecałam moim fanom, że raz na kwartał będę wydawać jednego singla. Teraz czas na kolejnego, który będzie niespodzianką. Trzeba tylko poczekać do wiosny. A tymczasem wszystkim życzę pięknych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku - dodała Olga Bończyk.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Co za tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Jan Kucharzyk/East News, Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości