Gwiazdy

Maffashion pęka z dumy. "Obraz Sebastiana został kupiony za 25 tys. złotych"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
przeAmbitni.pl/x-newsMaffashion

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, pochwaliła się osiągnięciem narzeczonego - Sebastiana Fabijańskiego. Aktor namalował bowiem obraz, który został wystawiony na licytację, by pomóc chłopcu chorującemu na SMA. - Ludzie są niesamowici - podkreśliła blogerka modowa.

Sebastian Fabijański to człowiek-orkiestra. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Na swoim koncie ma wiele ról, zarówno w kinowych hitach, jak i serialach. Dubbinguje, rapuje, a także maluje. Okazuje się, że swoją twórczość postanowił wykorzystać w szczytnym celu. Przekazał bowiem obraz, który dwukrotnie był licytowany. O tym fakcie poinformowała Maffashion w swoich mediach społecznościowych.

Maffashion o obrazie, który został kupiony za 25 tys. zł

Julia Kuczyńska zamieściła na swoim Instagramie serię zdjęć obrazu Sebastiana Fabijańskiego oraz nagranie, na którym widzimy, jak ich synek Bastian spoglądała na twórczość taty.

Wylicytowany za 11 tys. obraz Sebastiana, który ponownie wrócił do obiegu i licytacji… wszystko po to, aby zebrać jeszcze więcej pieniędzy dla @bartek_pogromcasma został kupiony za 25 tys. zł!!!!! I uwaga! Osoba licytująca przekazała go ponownie na licytację! Ludzie są niesamowici!

Sebastian Fabijański rozpływa się nad synem

Pod postem Maffashion pojawiły się liczne komentarze. Internauci są pod wrażeniem obrazu. "Idealnie dobrane do wnętrza, wielkie WOOOW",  "Świetne są. Bardzo w moim guście estetycznym", "Wygląda przepięknie!" - czytamy.

Obok tych słów, pojawiła się również krótka wymiana zdań pomiędzy zakochanymi. - Nie wiem, czy jest coś piękniejszego, niż TAKA reakcja syna na jakąkolwiek twórczość ojca - skomentował aktor, widząc nagranie synka. - Czekaj aż zacznie oglądać filmy - odpowiedziała Maffashion. - Może lepiej niech nie ogląda? Zacznie się mnie bać i co wtedy! - skwitował Fabijański.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Co nowego w świecie gwiazd?

Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: przeAmbitni.pl/x-news

Pozostałe wiadomości