Gwiazdy

Michel Moran popisał się wiedzą o Magdzie Gessler i Ani Starmach z okazji jubileuszu "MasterChefa"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska
Michel Moran - quiz
Michel Moran - quiz

Jesienią 2021 roku na antenie TVN pojawiła się jubileuszowa, 10. edycja "MasterChefa". Z tej okazji Michel Moran odpowiedział na kilka pytań związanych z programem i swoimi towarzyszkami z jurorskiego składu - Magdą Gessler i Anią Starmach. Jak dobrze je zna?

Jubileusz "MasterChefa"

To już 10. edycja programu, w którym obserwujemy zmagania kucharzy - amatorów. Jesienią 2021 roku poznamy kolejną osobę, która otrzyma tytuł polskiego MasterChefa oraz czek na 100 tys. złotych. Wcześniejsi zwycięzcy rozwijają swoje kulinarne zdolności i mogą pochwalić się licznymi sukcesami w tej materii. Wśród nich są m.in. Damian Kordas, Aleksandra Nguyen, Mateusz Zielonka czy Grzegorz Zawierucha.

W jubileuszowej edycji "MasterChefa" na zawodników czekają spotkania z wyjątkowymi gośćmi. Będą gotować pod okiem m.in. zdobywcy gwiazdki Michelin, Przemysława Klimy oraz specjalisty od dań mięsnych, Tomasza Jakubiaka. Kuchnię "MasterChefa" odwiedzi też znana m.in. z seriali "Na Wspólnej" i "BrzydUla" Małgorzata Socha, która wesprze zawodników w przygotowaniu dań na pierwszą randkę.  Wydarzeniem jubileuszowego sezonu okaże się test od Jamiego Oliviera. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie smacznych posiłków z produktów, które Brytyjczyk ma w swojej lodówce. Kucharz pokaże też, jak przyrządzić danie z halibutem w roli głównej.

Michel Moran w ogniu pytań

Z okazji jubileuszu "MasterChefa" postanowiliśmy sprawdzić, jak dobrze Michel Moran zna zarówno program, jak i swoje koleżanki z jury - Magdę Gessler oraz Anię Starmach. Zapytaliśmy go o to, co wydarzyło się w minionych 9 latach, m.in. czy pamięta, kto wygrał pierwszą edycję, a także, ile razy w historii programu uczestnik odpadł, wrócił i później zdołał wygrać "MasterChefa".

Michel Moran zaskoczył nas swoją znakomitą pamięcią. Okazało się także, że zna wiele szczegółów z życia Magdy Gessler i Ani Starmach. Wie, skąd pochodzi imię wnuczki Magdy, a także, w jakich odwiedzanych przez ekipę programu krajach - ze względów osobistych - nie pojawiła się Ania. Czy jest coś, czego nie wiedział? Odpowiedź w wideo powyżej.

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości