Gwiazdy

Na casting do "Top model" przyszedł 44-latek. Czym zaskoczył jurorów?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Mirek, uczestnik "Top Model"

"Top model" to program uwielbiany przez widzów stacji TVN. Ku ich zadowoleniu można oglądać już kolejny, 11. sezon show. W drugim odcinku nie zabraknie zaskoczeń. Na casting przyszedł 44-letni Mirek, który przygotował dla jurorów specjalną niespodziankę. Jaka była ich reakcja?

44-latek w "Top model"

W drugim odcinku 11. sezonu programu "Top model" pojawił się Mirek. Mężczyzna ma 44 lata i prowadzi własną restaurację sushi. Postanowił poczęstować jurorów tym, co przygotowuje dla swoich gości.

- Wpadłem na taki pomysł, żeby was poczęstować czymś zdrowym, smacznym - powiedział Mirek.

Jury nie kryło zadowolenia i natychmiast zabrali się za degustację. - Kocham sushi - powiedziała Joanna Krupa.

Mirek pochwalił się na castingu sesją z 2002 roku. Wtedy próbował już swoich sił w tym zawodzie jednak zlecenia, które mu zaproponowano zniechęciły go.

- Próbowałem być modelem, ale zostałem troszeczkę zrażony, bo wysłany na trzy castingi stricte reklamowe, gdzie należało nauczyć się tekstu przez jakiś tam czas. Nie czułem się w tym dobrze - tłumaczył.

"Top model" - 11. sezon

11. sezon programu "Top model" ruszył 7 września. W każdą środę o 21:35 można oglądać zmagania uczestników, którzy walczą o swoje miejsce w świecie mody. Odcinki dostępne są także w serwisie Player.pl.

W tym sezonie nie zabraknie także specjalnych gości. A będą nimi: Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi, Dominika Wysocka, Mrozu, Michał Czernecki, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska, Żabson.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości