Gwiazdy

Michał Szpak i jego nietypowe przebranie na Halloween. Artysta zamienił się w Ralpha Kamińskiego

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Michał Szpak w studio Dzień Dobry TVN

Znani i lubiani ze świata show-biznesu pokazali w mediach społecznościowych swoje halloweenowe przebrania. Jednym z wokalistów, który pokusił się w tym roku o interesującą kreację, był Michał Szpak. Artysta na jeden dzień postanowił zamienić się w Ralpha Kamińskiego. Co na to Ralph?

Michał Szpak przebrał się za Ralpha Kamińskiego

Zastanawialiście się, jak to jest na jeden dzień zamienić się w zupełnie kogoś innego? Wypróbował to Michał Szpak. W tym roku na Halloween zamienił straszne przebrania na wdzięczną, elegancką kreację oraz perukę. Wszystko po to, by przeobrazić się w Ralpha Kamińskiego. Oprócz kreacji i staranie ułożonych włosów nie zabrakło także zestawu z pewnej fastfoodowej sieciówki, której ambasadorem niedawno został wspomniany Rafał.

Warto podkreślić, że obaj wokaliści cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Co więcej, rówieśnicy pochodzą z Jasła i są kuzynami.

Halloween 2022. Michał Szpak jako Ralph Kamiński

Pod postem Michała pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani docenili starania wokalisty i komplementowali eleganckie wcielenie Szpaka. Filmik zauważył także sam Ralph. Jednym słowem wyraził swoją opinię – "kocham".  

- "Pasuje Ci to przebranie za Ralpha. Może kiedyś wspólny duecik, byłoby super", "Jesteś niemożliwy, ale fajnie to wyszło", "Wiedziałam, że do tego dojdzie! Genialnie" - pisali internauci.

Przypominamy, że w zeszłym roku to Ralph przebrał się za Michała Szpaka. Wówczas przyodział się w mroczną stylizację oraz doczepił, długie czarne włosy. Można zatem uznać, że rachunki zostały wyrównane.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości