Gwiazdy

Matt Dusk i Ewa Bem nagrali piosenkę. Takiego duetu dawno nie słyszeliśmy

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Wiadomości z show-biznesu
Wiadomości z show-biznesuDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Ewa Bem nie przestaje zaskakiwać fanów. Gwiazda pojawiła się na krążku kanadyjskiego artysty Matta Duska. Artyści wykonali wspólnie utwór "Fly Me To The Moon". Takiej wersji tego kultowego przeboju jeszcze nie słyszeliście!

Ewa Bem wróciła na scenę

Ewa Bem to ikona muzyki i nietuzinkowa osobowość, wokalistka znana z popowych i bluesowych hitów oraz autorka tekstów. Artystka nazywana pierwszą damą polskiego jazzu zawiesiła karierę po śmierci córki Pameli w 2017 r. W minionym roku, po czteroletniej przerwie, postanowiła znowu stanąć na scenie, na której pojawia od przeszło 50 lat.

Pamela Bem-Niedziałek była dziennikarką. Współpracowała z taki stacjami informacyjnymi jak: TVN24, TVN CNBC i TVN24 BiS. Była wydawczynią i prezenterką. Jej mężem był dziennikarz Jan Niedziałek. W 2015 roku rozpoznano u niej guza mózgu. Dowiedziała się o chorobie, gdy była w ciąży z drugim dzieckiem. Mimo obiekcji lekarzy nie zdecydowała się na przerwanie ciąży. Jej córka przyszła na świat jako sześciomiesięczny wcześniak, urodziła się przez cesarskie cięcie. Mimo starań lekarze nie zdołali pomóc Pameli. Dziennikarka odeszła, mając zaledwie 39 lat.

Ewa Bem i Matt Dusk we wspólnym utworze

Kilka miesięcy temu do sklepów płytowych trafił najnowszy album Ewy Bem pod tytułem "Live". Mimo że jest to zapis koncertu, który odbył się w 2015 roku, to właśnie w ten sposób artystka zapowiedziała swój powrót do występów na scenie. Wokalistka nie zwalina jednak tempa.

Niedawno premierę miała najnowsza płyta Matta Duska "Sinatra with Matt Dusk". W ramach współpracy polska gwiazda wystąpiła gościnnie na krążku i w duecie z kanadyjskim artystą wykonała utwór "Fly Me To The Moon".

Kim jest Matt Dusk?

Matt Dusk to kanadyjski wokalista, który znany jest przede wszystkim ze swojej elegancji w muzyce i utworze. W Polsce ma na koncie współpracę z wieloma wybitnymi artystami, m.in. z Margaret (wspólny album "Two Of Us"), Sanah, Rafałem Brzozowskim, Agą Zayran, Edytą Górniak i ze Zbigniewem Wodeckim.

Co ciekawe, żona artysty, Julita Borko, pochodzi z Olsztyna. Swoją przygodę z Kanadą rozpoczęła w 1997 r. Od kilkunastu lat prowadzi własny biznes. Wspólnie z Mattem wychowują córkę.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości