Gwiazdy

Mata miał wypadek podczas koncertu. Nie zauważył, gdzie kończy się scena

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Michał Matczak

Michał Matczak, znany jako Mata, grał koncert podczas SBM FFestival w Warszawie. W pewnym momencie raper doszedł do krawędzi sceny i spadł na ziemię. Kilka osób ruszyło mu na pomoc. Fani nagrali feralną sytuację.

Mata - kariera

Michał Matczak jest jednym z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Pod koniec 2019 roku szturmem wszedł do branży muzycznej z utworem "Patointeligencja". Piosenka szybko stała się niekwestionowanym hitem. Z kolei w styczniu 2020 roku ukazał się jego debiutancki album studyjny "100 dni do matury", który uzyskał status diamentowej płyty. Kolejny krążek "Młody Matczak", wydany w listopadzie 2021 roku, powtórzył ten sukces.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Przeboje Maty mają po kilkadziesiąt milionów odsłon na platformie YouTube. Do najczęściej słuchanych należą m.in. "Szafir", "Żółte flamastry i grube katechetki", "Kiss Cam", "Patoreakcja" czy "Schodki".

Kilka tygodni temu Matczak wywołał niemałą sensację, ogłaszając, że zamierza startować na urząd prezydenta Polski w 2040 roku. Zapowiedział też rozpoczęcie swojej kampanii. Ponadto zadeklarował, że przeznaczy milion złotych na rozwój startupów oraz po 420 tys. na rzecz Fundacji 420 i na wsparcie ośrodków leczenia uzależnień. 

Mata spadł ze sceny

Mata był jednym z artystów występujących na SBM FFestival w Warszawie. W trakcie swojego koncertu szalał na scenie. W pewnym momencie chciał podejść jak najbliżej publiczności. Niestety, kiedy doszedł do krawędzi, postawił o jeden krok za dużo i spadł na ziemię. Fani byli zaniepokojeni sytuacją.

Pracownicy festiwalu szybko ruszyli na pomoc raperowi i pomogli mu wstać. Na filmach nagranych przez publiczność, zdarzenie wygląda dość niebezpiecznie, jednak Michałowi na szczęście nic poważnego się nie stało. Kilka godzin po koncercie publikował filmy w mediach społecznościowych, w których śmiał się ze swojej wpadki w trakcie występu.

@patrykwasowski Mata spada ze sceny podczas koncertu drugiego dnia SBM FFestival 2022 #mata #matczak #gombao #sbm #sbmffestival #sbmffestival2022 ♬ dźwięk oryginalny - Patryk Wasowski

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mieszka Piętka/AKPA, TikTok @patrykwasowski

Pozostałe wiadomości