Gwiazdy

Marietta z "Hotelu Paradise" wzięła ślub. Czy zmieniła nazwisko? Komentarz męża wszystko wyjaśnia

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Party.pl
Marietta "Hotel Paradise"

W najnowszym poście na Instagramie gwiazda pierwszego sezonu programu "Hotel Paradise" Marietta Witkowska pochwaliła się krótką relacją ze ślubu z Patrykiem Świdowskim. Napisała również o pierwszych wrażeniach tuż po ceremonii. Czy zmieniła nazwisko? Komentarz męża nie pozostawia złudzeń.

Marietta z "Hotelu Paradise" wzięła ślub

Marietta z "Hotelu Paradise" już od kilku miesięcy relacjonowała przygotowania do ślubu z Patrykiem Świdowskim. Zwyciężczyni programu i jej partner pobrali się 30 kwietnia w jednym z warszawskich kościołów. Po uroczystej ceremonii goście bawili się na weselu w restauracji.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Jednak mimo ogromnych emocji Marietta postanowiła zrelacjonować dla swoich obserwatorów niektóre fragmenty z wesela. Z pewnością ucieszyło to fanów pierwszej edycji programu "Hotel Paradise". W najnowszym poście na Instagramie opublikowała nagranie z samochodu, tuż przed przyjazdem na ślub.

Ślub Marietty Witkowskiej

Relację skomentowała wzruszającymi słowami. - Jeszcze chyba nadal nie wierzę, patrzę na złoty krążek i się wzruszam, pokochała mnie najpiękniejsza osoba na świecie @patryk_swidowski - czytamy.

Post Marietty wzbudził duże zainteresowanie wśród obserwatorów i znajomych zwyciężczyni "Hotelu Paradise". Nie zabrakło życzeń i zachwytów nad kreacją gwiazdy. Nagranie skomentował też jej mąż, który potwierdził fakt, że Marietta przyjęła jego nazwisko. - Przypominam, że pani nazywa się Marietta Świdowska - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości