Gwiazdy

Marcin Prokop pisze książkę o liderze Lady Pank. Jan Borysewicz: "Które fragmenty wpadną do Waszych notatek?"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Jan Borysewicz, lider i współzałożyciel zespołu Lady Pank, poinformował w mediach społecznościowych, że podjął współpracę z Marcinem Prokopem. Prowadzący Dzień Dobry TVN napisze książkę o znanym gitarzyście i kompozytorze. Ta wiadomość ucieszyła wielu fanów.

Marcin Prokop pisze książki

Marcin Prokop znany jest przede wszystkim jako dziennikarz prowadzący programy na antenie TVN. Jednak od kilku lat pisze również książki - są to m.in.: "Prokop prawdę ci powie", "Bóg, kasa i rock'n'roll". Jest również autorem książek dla dzieci. Natomiast teraz wziął na warsztat historię Jana Borysewicza i zespołu Lady Pank.

Jan Borysewicz o współpracy z Marcinem Prokopem

Gitarzysta zespołu Lady Pank wiadomością o planowanej książce podzielił się za pośrednictwem Instagramu. Opublikował nagranie, które powstało w pokoju pełnym gitar. Towarzyszył mu Marcin Prokop, który powiedział, że podczas rozmowy z muzykiem było dużo dobrej energii. Jakie wątki znajdą się w biografii? – Będzie dużo różnych tematów. Dzisiaj poruszyliśmy bardzo smutne, ale mam nadzieję, że niebawem wrócimy do bardzo wesołych – zapowiedział Jan Borysewicz.

W poście zamieścił również opis:

My zaczynamy ciężką (ale przyjemną) pracę. Wy (mam nadzieję) zaczynacie odliczanie. Kto przeczyta? Które fragmenty wpadną do Waszych notatek? Jestem bardzo podekscytowany Czas START

Wiadomość ucieszyła wielu fanów, którzy zapewniają, że czekają z niecierpliwością na publikację.

  • "Tak ważna postać dla polskiej muzyki jak Pan Jan musi mieć swoją biografię Niesamowicie się cieszę i czekam z niecierpliwością"
  • "Super. Przeczytam z ogromną przyjemnością. Życzę miłej i owocnej pracy"
  • "To wspaniała wiadomość, pozostało tylko czekać i cierpliwym być"
  • "W końcu! Książka o najlepszym polskim gitarzyście"

Jan Borysewicz - kim jest?

Jan Borysewicz od lat jest uważany za jednego z najlepszych polskich gitarzystów. Muzyk gra również na innych instrumentach, jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów piosenek oraz twórcą solowego projektu Jan Bo. Artysta niejednokrotnie gościł w Dzień Dobry TVN.

Zobacz wideo: Jan Borysewicz o miłości swojego życia

Zobacz także:

Renata Przemyk o relacji z adoptowaną córką. "Zrobiła ze mnie innego człowieka"

Partnerka Filipa Chajzera miała wypadek samochodowy. "W kilka sekund życie staje przed oczami"

Córka aktora z "Na Wspólnej" idzie w ślady ojca. "Całe dzieciństwo spędziłam w garderobie"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości