Gwiazdy

Marcela Leszczak i Michał Koterski świętują ważną rocznicę. "Są to najlepsze lata w moim życiu"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Michał Koterski i Marcela Leszczak mieli powody do świętowania. Z okazji 7. rocznicy trzeźwości aktor zorganizował dla bliskich małe przyjęcie. Relacją z wydarzenia podzieliła się w sieci jego ukochana.

Michał Koterski świętuje ważną rocznicę

Od kilku dni media żyją tematem Marceli Leszczak i Michała Koterskiego. Jak się okazało, partnerzy pokonali kryzys i po przerwie postanowili znów się zejść. Modelka i aktor wychowują także wspólne dziecko – syna Fryderyka. Niedawno aktor pochwalił się w mediach społecznościowych ważną rocznicą. Na instagramowym profilu opublikował zdjęcie i opatrzył je szczerym opisem. Jak się okazało, Michał z okazji 7. Lat trzeźwości zorganizował dla rodziny małe przyjęcie

Aniołem nigdy nie byłem i pewnie już nigdy nie będę. Popełniłem w życiu wiele błędów i pewnie jeszcze wiele popełnię. Ale od kiedy jestem trzeźwy w moim życiu, mimo problemów i przeciwności losu zawsze świeci słońce. Dzisiaj moja siódma rocznica bez żadnych środków zmieniających świadomość. Są to najlepsze lata w moim życiu i z pełnym przekonaniem i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wszystko, co najlepsze spotkało mnie właśnie przez te siedem lat

Relacją z wydarzenia pochwaliła się w sieci Marcela. Na przyjęciu nie zabrakło tortu oraz symbolicznej liczby świeczek. Oprócz ukochanej i synka, na rocznicy pojawili się także Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska.

Fani i przyjaciele gratulują

Pod postem Michała pojawiło się wiele komentarzy. Fani i przyjaciele serdecznie gratulowali aktorowi kolejnej rocznicy i przyznali, że są z niego naprawdę dumni. Wśród licznych wypowiedzi głos zabrała m.in. Marysia Sadowska: "Misiu jestem z ciebie dumna !", a także Marcelina "Moje gratulacje".

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości