Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała wieczorny rytuał 2-letniego Henryczka. Fanka: "Mocno się wzruszyłam"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan wychowuje Stanisława, Tadeusza oraz malutkiego Henia. Choć różnica wieku między starszymi chłopcami a najmłodszym jest dosyć duża, to nie stanowi ona przeszkody, by wspólnie spędzali czas. Prowadząca Dzień Dobry TVN właśnie pochwaliła się nagraniem, na którym widać, jak świetną relacje udało się stworzyć braciom.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak wyglądają relacje między jej dziećmi?

Małgorzata Rozenek-Majdan, mimo pracy w telewizji oraz działania na rzecz oswajania tematyki in vitro w Polsce, jest bardzo zaangażowaną w wychowywanie swoich dzieci mamą. Mimo natłoku obowiązków dba o to, by jej synowie pozostawali w dobrych relacjach, wspierali się i szanowali. Przypomnijmy, że Małgosia to szczęśliwa mama 16-letniego Stanisława, 12-letniego Tadeusza i najmłodszego – 2-letniego Henia.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński po pierwszym programie
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński po pierwszym programie
wideo 2/18

Małgorzata Rozenek pokazała niezwykłe nagranie

Gwiazda Dzień Dobry TVN nieraz chwaliła się w sieci swoimi pociechami, które mimo dzielącej je różnicy wieku, doskonale się ze sobą dogadują. Niedawno prezenterka opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać, jak malutki Henio żegna się przed snem ze starszymi braćmi. Dumna mama urocze wideo podpisała słowami: "Oni tak sobie mówią dobranoc… Stanisław, Tadeusz, Henryk".

Pod nagraniem nie zabrakło pochlebnych komentarzy fanek, które podkreśliły, jak istotne jest pielęgnowanie relacji z rodzeństwem.       

- "Jakie to wzruszające", "Mocno się wzruszyłam", "Starszy brat to najlepsze, co rodzice mogą dać dziecku", "Piękna braterska miłość, ale to pokazuje, że mają cudowne wzorce" - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości