Gwiazdy

Małgorzata Foremniak znalazła sposób na wewnętrzny spokój. "Wykorzystuje każdy moment, jeśli mogę uciec od zgiełku Warszawy"

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak często dodaje otuchy uczestnikom "Mam talent!". Aktorka uchodzi zresztą za bardzo spokojną i opanowaną osobę. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o sposoby na wyciszenie. Małgorzata Foremniak nie kryła, że najbardziej odpoczywa, kiedy jest daleko od zgiełku miasta.

Małgorzata Foremniak - dystans do siebie

Aktorka dała się poznać jako sobą z ogromnym dystansem do siebie. Na swoim profilu na Instagramie co jakiś czas publikuje treści, które każdemu poprawią humor. Gwiazdę śledzi ponad 80 tys. osób.

- Na Instagramie pokazuje swoją naturalność. Mam poczucie humoru, dystans do siebie i świata - powiedziała Małgorzata Foremniak.

Małgorzata Foremniak o wewnętrznym spokoju

Gwiazda w czasie pandemii nie często bywała w Warszawie. W jej social mediach mogliśmy obserwować, jak spędza czas na łonie natury. Małgorzata Foremniak zdradziła, jak udaje jej się wyciszyć.

- Dochodzę do balansu i pionu tylko w przyrodzie. To jest dla mnie dom. Wyjeżdżam na wieś, czy gdzieś, gdzie mogę wejść w drzewa . Zapominam o tym świecie i po prostu jestem - powiedziała.

- Teraz jestem w Warszawie i pracuje dosyć ciężko. Jak czas się zatrzymał trochę dla wszystkich to wyjechałam do domu na wieś. Wykorzystuje każdy moment, jeśli mogę uciec od zgiełku Warszawy - podsumowała.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości