Gwiazdy

Magdalena Stępień oswaja się z ciałem po ciąży. "Nie jestem już tą samą Magdą"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kamil Piklikiewicz/East News Magdalena Stępień

Magdalena Stepień od kilku miesięcy cieszy się rolą świeżo upieczonej mamy. Niestety, jej start w macierzyństwo nie był łatwy ze względu na rozpad związku z dzieckiem ojca - Jakubem Rzeźniczakiem. Dzisiaj jednak gwiazda wydaje być się pogodzona ze swoim życiem.

Magdalena Stępień - historia kariery i życie prywatne

Widzowie TVN doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji programu "Top Model". Modelka nie doszła do finału, ale dała się zapamiętać. W 2020 r. o gwieździe ponownie zrobiło się głośno, kiedy związała się z Jakubem Rzeźniczakiem. Niestety, krótko po oficjalnym potwierdzeniu związku przez parę okazało się, że piłkarz nie dochowuje wierności swojej partnerce. Mimo to, jakiś czas później wrócili do siebie i wyglądało na to, że wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia. W czerwcu 2021 roku w mediach ponownie pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Wówczas doniesienia te okazały się prawdą.

- Nie byłam anonimowa, więc pierwsze moje podrygi z telewizją i z byciem osobą publiczną pojawiły się w 2016 r. Jak zaczęłam spotykać się z Kubą, to wszyscy wiedzieli, że jestem Magdą z "Top Model". Ale nie jestem już tą samą Magdą. Ten program przyniósł mi doświadczenie. Z tego, co teraz dzieje się w moim życiu, też wyciągnę wnioski na przyszłość. Tamta Magda była roztrzepana. Nie znająca świata. To nie była Magda, którą mogę się chwalić. Byłam młoda i zagubiona, chodziłam po trupach do celu. Ale byłam młodsza. Gdybym inaczej się zachowywała, to może doszłabym do finału "Top Model" - rozliczała się niedawno z przeszłością w rozmowie z nami Magda Stępień.

Magda Stępień pokazuje rozstępy

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że kiedy związek Magdy i Jakuba oficjalnie się rozpadł, kobieta była już w trzecim trymestrze ciąży. Do rozstania doszło kilka tygodni przed narodzinami syna pary, Oliwiera. Dzisiaj kobieta cieszy się nowym życiem i próbuje pogodzić się z otaczającą ją rzeczywistością. Świadczą o tym chociażby jej wpisy w sieci. W ostatnim z nich była partnerka Jakuba Rzeźniczaka odczarowuje wstyd przed rozstępami po ciąży.

- Kilka rozstępów na brzuchu już zawsze będzie uświadamiało mnie, jak wielki cud wydałam na świat - czytamy we wpisie.

Zobacz wideo: Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości