Gwiazdy

Magdalena Steczkowska w walentynkowej odsłonie. Posłuchajcie "Kocham cię, kochanie moje"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Magda Steczkowska - "Kocham cię, kochanie moje"
Magda Steczkowska - "Kocham cię, kochanie moje" Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Magda Steczkowska wydała nową płytę pt. "Nie tylko o miłości", na której umieściła niezwykle ważne dla niej utwory. Jednym z nich jest "Kocham cię, kochanie moje". Sprawdźcie, jak wykonała go na scenie Dzień Dobry TVN.

Nowa płyta Magdy Steczkowskiej

Premiera nowego albumu Magdy Steczkowskiej odbyła się 11 lutego. To sentymentalna podróż do najważniejszych utworów, które towarzyszyły jej przez całe życie. Na "Nie tylko o miłości" znajdziemy bowiem najpiękniejsze polskie piosenki w nowych, akustycznych i nastrojowych aranżacjach. Wiadomo, że pretekstem do wydania krążka jest 20. rocznica ślubu artystki z Piotrem Królikiem, który jest jej managerem oraz perkusistą zespołu Brathanki. 

- Razem z moim mężem, Piotrem Królikiem, tworzymy, nagrywamy i realizujemy różne projekty. Zawsze razem. Nie inaczej było również podczas tworzenia płyty "Nie tylko o miłości". To będzie dla nas piękna pamiątka - mówiła Magda Steczkowska.

Magda Steczkowska o ulubionych piosenkach

Na "Nie tylko o miłości" znajdują się dwa autorskie dzieła, które artystka napisała razem z Adamem Niedzielinem - duet z córką oraz piosenkę napisaną dla mamy. Oprócz tego można usłyszeć takie utwory, jak: "Samba przed rozstaniem", "Ja nie chcę spać", "Szczęśliwej drogi już czas", "Rękawiczki" czy "Kocham cię, kochanie moje".

- Kiedy pierwszy raz usłyszałam "Kocham cię, kochanie moje" w wykonaniu Kory, zakochałam się bez pamięci. Ten utwór towarzyszył mi przez niemal całe moje życie. Nigdy nie zapomnę tej niezwykłej artystki pełnej energii i uśmiechu, którym nas wszystkich obdarzała. (...) Wszystkie utwory, które ukazały się na mojej nowej płycie "Nie tylko o miłości" są mi szczególnie bliskie - dodała Magdalena Steczkowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości