"Tajemnica zawodowa" - nowy serial w wiosennej ramówce TVN. W głównej roli Magdalena Różczka

Nowy serial TVN „Tajemnica zawodowa” już wiosną. W roli głównej Magdalena Różczka
Tajemnice, sieć intryg, niewierność i ludzkie dramaty. Wkrótce na małych ekranach pojawi się nowa produkcja TVN "Tajemnica zawodowa". Na planie spotkaliśmy się z grająca w serialu Magdaleną Różczką. Aktorka opowiedziała nam o zawirowaniach, jakie będziemy obserwować w małżeństwie jej bohaterki z Andrzejem Żurawskim, w którego wciela się Cezary Pazura.

Magdalena Różczka o roli w serialu "Tajemnica zawodowa"

Główna bohaterka, 40-letnia Julia (Magdalena Różczka), po skończonych studiach prawniczych w Warszawie, wróciła w rodzinne strony. Tam związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej dotychczasowy świat.

- Niemalże pierwszej sceny okazuje się, że mąż Andrzej, z którym Julia jest od kilkunastu lat, okazuje się inną osobą, niż myślała - zdradziła Magdalena Różczka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

"Tajemnica zawodowa" - przemiana serialowej Julii

Julia Żurawska jako żona, matka i prawniczka musi odłożyć na bok uczucia i stanąć w obronie swojej rodziny. Wraca do pracy jako adwokat, walcząc o dobre imię męża oraz podejmując się nowych spraw związanych z prawem medycznym. Robi to także dla dzieci, ale przede wszystkim dla siebie. Dzięki nowym obowiązkom odkrywa w sobie ogień i pasję, o której dawno zapomniała. Bohaterka zmienia się w walczącą o siebie i swoich klientów prawniczkę, której głód wyzwań daje niespożytą siłę i skuteczność.

- Z biegiem czasu Julia będzie dowiadywała się coraz więcej nowinek, które przekonają ją, że nic nie wiedziała o swoim mężu - powiedziała Magdalena Różczka.

"Tajemnica zawodowa" - o o czym jest serial?

"Tajemnica zawodowa" to nowy serial, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Obok Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury na ekranie zobaczymy także m.in. Piotra Stramowskiego, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch i Andrzeja Zielińskiego.

Widzowie będą mieli okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. To także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

Serial "Tajemnica zawodowa" dostępny będzie w serwisie Player.pl i na antenie TVN od 17 lutego.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości