Magdalena Popławska o czwartym sezonie "Usta Usta": "Na takie śmieci z przyjemnością się wraca"

Aktualizacja:

Inteligentny dowcip, świetne aktorstwo i fenomenalna muzyka – tak wspominamy "Usta Usta". Tęsknili za nim zarówno widzowie, jak i aktorzy, więc TVN zdecydował się na wielki powrót tego serialu. Czwarty sezon można od września oglądać w niedzielę o 21:30. Jak wyglądała praca na planie? O tym opowiedziały nam aktorki: Magdalena Popławska, Olga Rayska i Aniela Płudowska.

"Usta Usta" kultowy serial powraca po 10 latach

Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się 3 sezonów. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny – to problemy, z którymi musieli zmierzyć się jego bohaterowie. Dziś to nadal pełna uroku, a przy tym bardzo życiowa historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni.
Magdalena Popławska to serialowa Agnieszka, która po rozwodzie z Krzysztofem (Marcin Perchuć) została w ich domu. To ona głównie zajmuje się wychowywaniem trójki dzieci, do tego pracuje w wydawnictwie.

Weszłam w tryb macierzyński, zaangażowałam się w to i trochę w pracę, o sobie jako kobiecie zapomniałam, teraz u mnie wydarzy się trochę

- opowiada aktorka o swojej bohaterce.
Jak wraca się do serialu po 10 latach?

Na takie śmieci z przyjemnością się wraca, bo to było dobrze napisane. Dużo się dzieje, jest trochę śmiesznie, trochę strasznie. Dzieci już dorosły, więc problemów jest dużo więcej. Bardzo wszyscy byliśmy ucieszeni, że wracamy do tego

- przyznaje Magdalena Popławska w Dzień Dobry TVN.
Olga Rayska i Aniela Płudowska grają w serialu bliźniaczki - córki Agnieszki i Krzysztofa.

Poznałyśmy się w zeszłym roku na obozie konnym, nie miałyśmy pojęcia, że się spotkamy na planie, to było miłe zaskoczenie

- wspomina Olga Rayska.
Jak wygląda praca na planie w czasach pandemicznych?

Musimy mierzyć temperaturę, uważamy na siebie

- zapewnia Aniela Płudowska.

"Usta Usta" - 4. sezon

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba.
Po okresie pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że 14 lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani, jak on.
Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach.
Kolejne odcinki czwartego sezonu można od września oglądać w TVN w niedzielę o 21:30.
Pierwszy odcinek obejrzyj w serwisie Player:
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Luiza Bebłot

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości